Türkiye’de çıkan haberi görünce çılgına döndü! Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix’ten olay paylaşım

Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix’in kız arkadaşı Magui Corceiro tarafından ihanete uğradığı öne sürülmüş ve...

Türkiye’de çıkan haberi görünce çılgına döndü! Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix’ten olay paylaşım

Dünyaca ünlü futbolcu Joao Felix’in kız arkadaşı Magui Corceiro tarafından ihanete uğradığı öne sürülmüş ve bu haber başta Portekiz olmak üzere Türkiye’de de büyük ses getirmişti. Yıldız futbolcu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu haberlere isyan etti.

“İMAJI LEKELENİYOR”

Joao Felix toplumsal medya hesabından kendisi ve sevgilisiyle ilgili Türkçe bir haberi alıntılayarak, “Magui Corceiro’nun imajı lekeleniyor. Kimse kimseye ihanet etmedi, şu haberleri bırakın.” tabirlerini kullandı. Türk futbolseverlerin dikkatini çeken paylaşıma, binlerce beğeni geldi.

NE OLMUŞTU?

La Liga takımı Atletico Madrid’in 22 yaşındaki yıldızı Joao Felix’in 2019 yılından bu yana bağlantı yaşadığı model kız arkadaşı Magui Corceiro’nun kendisini Sporting oyuncusu Pedro Porro ile aldattığı sav edilmişti. Porro’nun maç sonrası kendisinden formasını isteyen çocukları umursamayarak formasını Corceiro’ya verip, birbirlerine samimi bir formda sarıldıkları görüntü kısa müddet içinde toplumsal medyada viral olmuştu. Kulüp içinden birtakım görgü şahitleri Pedro ve Magui’nin o esnada öpüştüklerini belirtirken Corceiro, “Biri ile öpüşecek olursam bunu herkesin gözü önünde değil özel bir yerde yaparım.” diyerek tezleri yalanlamıştı.

İlgili Haberler