Turizm fuarında Bayraklı standına büyük ilgi

İzmir Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde bu yıl 16’ncısı düzenlenen Memleketler arası Turizm ve Ticaret Fuarı’na...

Turizm fuarında Bayraklı standına büyük ilgi

İzmir Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde bu yıl 16’ncısı düzenlenen Memleketler arası Turizm ve Ticaret Fuarı’na katılan Bayraklı Belediyesi, standıyla birinci günden ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Açılışın akabinde Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal da standı gezerek ziyaretçilerle buluştu. Lider Sandal, herkesi tarihi, turizmi ve ticaret potansiyeli ile fuarda yer alan Bayraklı standını gezmeye, yatırımlarını ve projelerini görmeye davet etti.

RENKLİ ETKİNLİKLER

Bayraklı Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi konut sahipliğinde 8-10 Aralık tarihleri ortasında Gaziemir Fuar İzmir’de düzenlenen ‘Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’ne katıldı. İzmir Sokakları kısmı A holünde ziyaretçilerini ağırlayan Bayraklı Belediyesi standı, fuarın birinci gününden iştirakçilerin ilgi odağı oldu. Birçok ülke ve Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden dalın profesyonellerini ziyaretçilerle buluşturan fuarda tarihi zenginlikleri, denizi ve ticari pozisyonu ile İzmir’in ‘kalbi’ Bayraklı’nın ‘turizm potansiyeli’ tanıtılıyor. Bayraklı standında kitapçıklar ve bilgilendirici broşürler dağıtılıyor. Belediyenin tesisleri ve vizyon projeleri anlatılıyor. Piyano, keman, halk oyunları şovları ziyaretçilerle buluşuyor.

BAYRAKLI’YI KEŞFETME ZAMANI

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal “Ticaret ve turizmin profesyonellerinin bir ortaya geldiği Türkiye’nin en değerli fuarlarından birinde Bayraklımızı tüm Türkiye’ye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen iştirakçilere tanıtma fırsatı buluyoruz. Hazırladığımız broşürler ve kitapçıklarla belediye vizyon projelerimizin yanı sıra tarihi kıymetlerimizi, kültürel zenginliklerimizi ve turizm potansiyelimizi ziyaretçilerimize anlatıyoruz. Herkesi standımızda İzmir’in kalbi Bayraklı’yı keşfetmeye ve gezmeye davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı