Tozluyaka 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tozluyaka son bölümde neler oldu? Tozluyaka 9. yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman çıkacak?

Tozluyaka, NTC Medya imzalı, birinci kısmı 27 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk imali televizyon dizisi....

Tozluyaka 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tozluyaka son bölümde neler oldu? Tozluyaka 9. yeni bölüm fragmanı çıktı mı, ne zaman çıkacak?

Tozluyaka, NTC Medya imzalı, birinci kısmı 27 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk imali televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Tayanç Ayaydın, Dolunay Soysert ve Emre Kınay yer almaktadır. Tozluyaka 9. kısım fragmanı yayınlandı mı? Tozluyaka son kısımda neler oldu? Tozluyaka 9. yeni kısım fragmanı çıktı mı, ne vakit çıkacak?

TOZLUYAKA 9. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Tozluyaka dizisinin 9. kısım fragmanının bugünkü 8. kısmın akabinde yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni kısım fragmanı çıkmadı.

TOZLUYAKA 8. KISIM FRAGMANI İZLE

TOZLUYAKA YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Cemre’ye yapılan haksızlık Ali ve arkadaşları kadar Berk’in de çok pişman olmasına neden olur. Herkes yaptığı yanılgıyı telafi etme kaygısındayken Ali ve Berk’e ihtar niteliğinde bir öbür gizemli ileti daha gelir. Fakat bu kez bu gizemli kişinin kim olduğunu bulmaya çok yaklaşmıştır Ali.

Kenan’ın konutunda Vefa’ya ilişkin anahtarlığı bulan Derya’nın kuşkuları ise had safhadadır. Gençlere bu durumu anlatamadığı için tek destekçisi Başkan’dan yardım ister. Kenan’ın konser gecesine dair sakladıkları olduğuna inanıyorlardır ve bunu kanıtlamak için harekete geçerler.

Tüm bu kaosun ve gizemin içinde yeşeren aşklar, yeni arkadaşlıklar ve biten dostluklar ile yeni başlangıçların birinci adımı da atılmış olur.

TOZLUYAKA SON KISIMDA NELER OLDU?

Kenan, Ali’nin babası olduğunu öğrendikten sonra tek amacı oğluna yakın olmak olacaktır fakat Derya buna müsaade vermez. Sessiz savaş başlar ortalarında.

Tüm okların Cemre’yi işaret ettiği gerçeği de gençler ortasında kuşkudan öteye geçmiştir artık. Herkesin kaygısı bunu kanıtlamaktır. Lakin bir kişi aslında gerçeğin ne olduğunu biliyordur. Herkesle oyun oynar… lakin bu oyun çok ağır sonuçlar doğuracaktır.

Gerçekler bir bir ortaya çıkıyordur. Katil yanılgı yapar. Bu yanılgıyı birinci kim fark edecektir?

TOZLUYAKA OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Dolunay Soysert

Tayanç Ayaydın

Emre Kınay

Nur Yazar

Nebil Sayın

Kadim Yaşar

Kaan Mirac Sezen – Ali

Ecem Çalhan – Cemre

Ulvi Kahyaoğlu –

Serra Pirinç – Zeyno

Çağla Şimşek – Hazal

Can Bartu Aslan – Arap

Durukan Çelikkaya – Vefa

Oğulcan Arman Uslu

Duygu Özşen

Özgür Foster –

Ahmet Haktan Zavlak –