Six Senses Kaplankaya Sürdürülebilirlik Direktörlüğü pozisyonuna Yasemen Erdemir atandı

Yasemen Erdemir, Six Senses Kaplankaya’nın Sürdürülebilirlik Yöneticiliğine Atandı Sürdürülebilir sağlıklı ömür ideolojisi, doğal ve etik...

Six Senses Kaplankaya Sürdürülebilirlik Direktörlüğü pozisyonuna Yasemen Erdemir atandı

Yasemen Erdemir, Six Senses Kaplankaya’nın Sürdürülebilirlik Yöneticiliğine Atandı

Sürdürülebilir sağlıklı ömür ideolojisi, doğal ve etik üretime dayanak ve atıksız mutfak disiplini ile dünya çapında tanınan Six Senses Hotels Resorts Spa bünyesinde yer alan Six Senses Kaplankaya’nın Sürdürülebilirlik Yöneticiliği konumuna, Yasemen Erdemir atandı.

Ege kıyı şeridinin huzurlu ve yemyeşil tabiatı ile iç içe bir bütünsel wellness tecrübesi sunan; markanın tabiata saygılı ve sürdürülebilir lüks ideolojisi ışığında tüm otelin operasyonlarını denetleyecek ve plastiksiz, lokal üretimi destekleyen doğal tahliller konusunda projeler üretecek olan Sürdürülebilirlik Yöneticiliği durumu Yasemen Erdemir’e emanet edildi.

Gıda Mühendisliği eğitiminin akabinde, mesleğine süratli adımlar ile başlayan Yasemen Erdemir, otelcilik ve hizmet alanındaki deneyimini Swissotel Grand Efes, Sofra/Compass Group ve akabinde The Bodrum Edition Hotel üzere memleketler arası markalardaki çalışmalarıyla perçinledi. Dokuz Eylül Üniversitesi Toplumsal Bilimler Enstitüsünden Toplam Kalite İdaresi konusunda dersler alan Yasemen Erdemir Eylül 2022 itibariyle Six Senses Kaplankaya’nın Sürdürülebilirlik Yöneticiliği vazifesini üstlendi.

Kariyer seyahatini kalite, eğitim ve besin üzerine seminerlerle daima faal tutan Yasemen Erdemir, sürdürülebilirlik ve tabiata saygılı işletme modelleri konusundaki deneyimini Six Senses Kaplankaya bünyesinde kıymetlendirecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı