Otokar’dan ticaretin güçlü kahramanı Otokar Atlas’a özel kampanya

Otokar Atlas’ta İki Periyodik Bakım Hediye Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, kamyon segmentine yeni bir soluk...

Otokar’dan ticaretin güçlü kahramanı Otokar Atlas’a özel kampanya

Otokar Atlas’ta İki Periyodik Bakım Hediye

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, kamyon segmentine yeni bir soluk getirdiği Atlas aracının kullanıcılarına yönelik düzenlediği avantajlı kampanyalarıyla ticaretin yükünü hafifletmeye devam ediyor. 3 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri ortasında Atlas kamyon satın alan müşteriler, araçlarının birinci iki periyodik bakımını fiyatsız yaptıracak.

Türkiye’nin öncü otomotiv üreticisi Otokar, geniş eser gamının yanı sıra düzenlediği özel kampanyalarla da her daim kullanıcısının yanında oluyor. Hafif kamyon pazarına 2013 yılında 8,5 tonluk Atlas ile giren, ailenin 12 tonluk yeni üyesi Atlas 3D ile pazardaki savını artıran Otokar, yeni kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor. 3 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri ortasında Otokar Atlas kamyon alanlar, araçlarının birinci iki periyodik bakımını fiyatsız yaptıracak. Kampanya kapsamında Atlas sahipleri periyodik bakım dahilinde değiştirilecek yağlar, filtreler ve ayrıyeten bu kapsamda yapılacak denetimler için hiçbir fiyat ödemeyecek.

Otokar, Atlas eser gamında yer alan 8,5 tonluk ve 12 tonluk kamyonları için ayrıyeten 3 yıl boyunca sınırsız kilometre garantisi sunuyor.

TİCARETİN KONFORUNU YÜKSELTİYOR

Ticaretin güçlü kahramanı Otokar Atlas kamyon ailesinin 8,5 ve 12 tonluk üyeleri, en kuvvetli yol kaidelerinde, en ağır yükleri basitçe taşımak üzere geliştirildi. Güçlü ve keskin çizgilere sahip kupasıyla ön plana çıkan Otokar Atlas, düşük yakıt tüketimi, bakım sarfiyatları, uygun yedek modül maliyeti ile her daim kullanıcısına katkı sağlıyor. Araç, EP (Ekonomi-Performans) tuşu ile her türlü yol şartına ve yüke uygun sürüş modu tek tuşla yönetilebiliyor. ACC (Adaptif Seyir Denetim Düzeni), klima, gelişmiş aydınlatma sistemi, güçlendirilmiş yan kapılar ve park sensörü üzere özelliklerle hafif kamyon segmentine yeni bir soluk getiren Otokar Atlas; tam havalı fren sistemi, EBS, egzoz freni, LDWS, AEBS ve ESC özelliklerini de üzerinde barındırıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı