Nasdaq, Midas’ın 500.000 kullanıcıya ulaşmasını New York Times Meydanı’nda kutladı

Dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq, masrafsız borsa uygulaması Midas’ı, finans dünyasının kalbi New York’ta...

Nasdaq, Midas’ın 500.000 kullanıcıya ulaşmasını New York Times Meydanı’nda kutladı

Dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq, masrafsız borsa uygulaması Midas’ı, finans dünyasının kalbi New York’ta bulunan Times Meydanı’ndaki dev ekranda “Nasdaq, en süratli büyüyen Türk yatırım uygulaması Midas’ın sadece 12 ayda 500 bin kullanıcıya ulaşmasını kutlar!” sözüyle tebrik etti.

 

Midas, geçtiğimiz hafta yayınladığı büyüme datalarıyla başarılı bir yılı geride bıraktığını açıklamıştı. Amerikan borsaları ve Borsa İstanbul’a tek uygulama üzerinden masrafsız ve rahatça yatırım yapma imkânı sunan Midas’ın 2022 yılında 10 kat büyüyerek 500 bin kullanıcıya ulaşması, Türkiye’nin akabinde Amerika’da da büyük ses getirdi. 

Dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq, Midas’ın Amerikan Borsalarının akabinde Borsa İstanbul paylarını de uygulamaya getirerek ulaştığı bu başarıyı New York Times Meydanı’ndaki dev ekranda kutladı.

Türkiye’yi gururlandıran kutlama

Tüm yatırım muhtaçlıkları için tek platform olma maksadı doğrultusunda büyük adımlar atan Midas, 2022 yılında kullanıcı sayısını 10 katına çıkararak 500 bin kullanıcıya ulaştı, süreç hacmini ise 27 katına çıkardı. Bu muvaffakiyetinin dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafından, finansın kalbinin attığı dünyanın en kalabalık meydanında kutlanması tüm Türkiye’yi gururlandırdı. 

Büyüme sayıları kadar kullanıcı tecrübesini güzelleştirme ismine yaptığı geliştirmelerle de dikkat çeken Midas, Nasdaq ile kullanıcılarına en süratli canlı bilgiyi sağlamak için yaptığı işbirliğini genişletti. Bu muahede ile Midas, Amerikan borsalarındaki canlı bilgileri Türkiye’deki kullanıcılarına en süratli formda ulaştıran ve bu süratte canlı bilgi hizmetini fiyatsız olarak sağlayan tek aracı kurum oldu. 

“Bir Türk fintech olarak başarımızın dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafından kutlanmasının gururunu yaşıyoruz.”

Midas CEO’su Egem Eraslan, “Borsa süreçlerinizi en avantajlı ve zahmetsiz formda yapabileceğiniz uygulama olma gayesiyle çıktığımız bu yolda başarılarımızın küresel ölçekte takdir görmesi bizim için çok değerli. Bir Türk fintech olarak başarımızın dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafından kutlanmasının gururunu yaşıyoruz. Borsa yatırımlarında bizi tercih eden 500 bin kullanıcımız sayesinde buraya geldik. Önümüzdeki devirde kullanıcılarımıza daha uygun hizmet vermek için davet merkezini ve canlı chat’i hayata geçireceğiz. Tüm yatırım muhtaçlıkları için tek platform olma yolunda 2023’te kıymetli madenler ve yatırım fonlarını da Midas’ta göreceğiz. Başarılarımızın küresel ölçekte takdir görmesi bizim için çok değerli, 2023 yılında da kullanıcılarımıza en âlâ hizmeti verebilmek için çok çalışacağız.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı