Nam Salan Analist, Dogecoin ve Bu Altcoinler İçin Uyardı!

Meme token piyasası son haftalarda kripto trendlerini alt üst etti. PEPE, BEN, PSYOP, FOG, TINDER...

Nam Salan Analist, Dogecoin ve Bu Altcoinler İçin Uyardı!

Meme token piyasası son haftalarda kripto trendlerini alt üst etti. PEPE, BEN, PSYOP, FOG, TINDER öne çıkan isimler ortasındaydı. Lakin, tanınan kripto analisti Nicholas Merten, Dogecoin (DOGE)’in de dahil olduğu bu dal hakkında ‘ciddi düşüş’ ikazları veriyor.

Nicholas Merten, Dogecoin üzere göğüs projeleri için yaklaşan tehlikeye işaret etti

Merten’in ihtarları, son haftalarda ralli yapan bu token’lerin büyük bir düzeltme yapacağını içeriyor. Kripto analisti, yeni bir görüntüde, Dogecoin’in son rallideki güçsüzlüğünü tehlike sinyali olarak yorumladı. Analiste nazaran bu durum, öbür göğüs token’lerinde tehlikede olabileceğini manasına geliyor.

Merten ayrıyeten, Dogecoin’in son kazanımlarını süratle iade ettiğine dikkat çekti. Kripto analistine nazaran bu tıpkı vakitte rallinin ‘sahte’ olduğu manasına geliyor. Merten’in görüntü boyunca geçersiz, kumar, dolandırıcılık vb. sözleri kullandığını belirtelim.

nam salan analist dogecoin ve bu altcoinler icin uyardi 0 UZpyPhbN

511.000 YouTube abonesi olan Merten, “Bitcoin Büyük Bir Atılım Yapmak Üzere” başlıklı son görüntüsünde şunları söylüyor:

Orada en büyük göğüs coin olan Dogecoin, bu göğüs çılgınlığı sırasında üst yanlışsız hafif bir hareket bile yapmadığında, bu size ne anlatıyor? Geçen ay %3 arttı, ancak elde ettiği tüm çıkarlar soldu. Dogecoin dayanamıyorsa, size Pepe hakkında ne söylüyor? Uygun iş çıkaran tüm bu başka memecoinler hakkında size ne söylüyor? Size bunun düzmece bir trend olduğunu, kıymetli bir şey olmadığını, gerçek hiçbir yanı olmadığını, insanların onu birinci likidite ile desteklediğini söylüyor.

Altcoin satın almak için gerçek zaman

Merten, geçmişte olduğu üzere, altcoinlerin çoklukla Bitcoin (BTC) ve ABD dolarına karşı paha kaybettiği bir trend sergilediğini söz ediyor. Bu nedenle, yatırımcıların sahiden sadece boğa piyasalarında altcoin ticareti yapmaları gerektiğini vurgulamaya devam ediyor. Açıklamalarına nazaran:

2021’in Nisan ve Mayıs aylarında piyasanın altcoinlerde sahiden tepeye ulaştığı vakitten beri Dogecoin satın almak elverişsizdi. Bu, nitekim coşkunun olduğu vakitti ve tıpkı Dogecoin için evvelki döngülerde olduğu üzere, şayet alırsak tarihe bir göz atın, geri dönüp altcoin ticareti yapmanın sırf sahiden bir boğa piyasasındayken ve bir altcoin döngüsündeyken nasıl avantajlı olduğunu öğrenmek için kusursuz bir göstergedir ve bunlar çok nadiren gelir. Birden fazla vakit, altcoinler yalnızca Bitcoin’e karşı değil, [aynı zamanda] dolara karşı da kan kaybediyor.

Elon Musk’ın Dogecoin yatırımcılarına son uyarısı

Nicholas Merten’in düşüş beklentilerinin yanı sıra, Elon Musk’ta geçtiğimiz günlerde Dogecoin yatırımcılarını dikkatli olmaya çağırdı. Tanınan teknoloji teşebbüsçüsü Elon Musk’ın son yorumları, göğüs token piyasasında birtakım kıymetli düşüşlere yol açtı. Tesla CEO’su, DOGE yatırımcılarına hayatlarındaki birikimlerini göğüs token’a yatırmamaları gerektiğini söyledi. Kriptokoin.com olarak açıklamalarına tüm detaylarıyla bu yazıda yer verdik.