Malatya ziyaretinde “Çakal” iddiası ortalığı karıştırmıştı! Davutoğlu’ndan videolu yanıt

Malatya’daki 2 günlük ziyareti kapsamında, Battalgazi ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunan Gelecek Partisi Genel Lideri...

Malatya ziyaretinde “Çakal” iddiası ortalığı karıştırmıştı! Davutoğlu’ndan videolu yanıt

Malatya’daki 2 günlük ziyareti kapsamında, Battalgazi ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunan Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu‘na kimi vatandaşlar reaksiyon gösterdi.

İL LİDERİ’NİN “ÇAKAL” DEDİĞİ SAVI ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Davutoğlu, ziyaret sırasında bir vatandaşın, “AK Parti’den ayrılmayacaktınız” çıkışına, “Ben ayrılmadım ihraç edildim” diyerek yanıt verirken, ortaya giren Gelecek Partisi Vilayet Lideri Ahmet Ercan Uçkan’ın vatandaşa hitaben ‘çakal’ sözünü kullandığı savı ortalığı karıştırdı.

DAVUTOĞLU MESCİDE GÖTÜRÜLDÜ

Birçok vatandaş Gelecek Partisi Vilayet Lideri Ahmet Ercan Uçkan’ın üzerine yürürken, Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu ise apar topar yakındaki bir mescide götürüldü.

İDDİALARA GÖRÜNTÜ PAYLAŞARAK YANIT VERDİ

Yaşanan tansiyonun akabinde Davutoğlu, argümanlara toplumsal medya hesabından cevap verdi. Bir görüntü yayımlayan Davutoğlu, esnaf ziyaretinin çok olumlu geçtiğini savundu. Davutoğlu paylaşımına “Malatya’da gerçekte ne yaşandı, palavrası huy edinenler ne yazdı?” notunu düştü.