Kutsi ile Hazal Filiz Küçükköse’yi buluşturan Üvey Anne sıradan bir yaz dizisi değil, gerçek bir hikaye!

3 TelevisionGazetesi.com / Detay – Yaz aylarında ATV’de yayınlanacak olan Üvey Anne dizisinin çekimleri devam...

Kutsi ile Hazal Filiz Küçükköse’yi buluşturan Üvey Anne sıradan bir yaz dizisi değil, gerçek bir hikaye!
3

TelevisionGazetesi.com / Detay – Yaz aylarında ATV’de yayınlanacak olan Üvey Anne dizisinin çekimleri devam ediyor. Başrollerini Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse’nin paylaştığı dizinin yakın zamanda seyirciyle buluşması bekleniyor.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan oyun seyircilerin de ilgisini çekecek. Senarist Yasemin Kırbaş, dizide yer alan üvey anne dizisi hakkında ilginç detayları anlattı. Kırbaş, tanıdığı bir ailenin hikâyesini senaryo olarak hazırladığını ve şöyle anlattığını anlattı:

“Bu proje gerçek bir hikayeden ilham aldı. Aslında çok yakından tanıdığım bir ailenin hikayesi. Sıcacık bir ailenin, hayatta kalma mücadelesi veren bir kadının başına gelenler. İki farklı temayı bir araya getirerek ortaya çıktık.” Hüzünle karışık sıcak ve gerçek tutkunun harika bir hikaye olması. Hepimiz gerçekten keyif aldık.”

Fragmanı ile adından söz ettiren ‘Üvey Anne’ dizisi, babanın çocuklarına olan sevgisini gösteren bir proje olacak. Dizinin yönetmeni Yasemin Türmenli, hem hüznü hem sevinci yansıtan çok iyi bir senaryoya sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Türmenli, “Klasik bir yaz masalı değil ama çok ağır bir dram. Hüzünle sevincin iç içe geçtiği, çok güzel bir karakter yolculuğunun olduğu harika bir sahneyle karşılaştım.”

Kutsi ile Hazal Filiz Küçükköse'yi buluşturan üvey anne, sıradan bir yaz dizisi değil gerçek bir hikaye!  10

Üvey Anne dizisinin yaz aylarında yayınlanıyor olması birçok izleyiciye klasik bir yaz dizisi havası verebilir ancak proje güçlü bir dramatik hikaye şeklinde ekrana geliyor.

Efsun’u canlandıran Bengü Ergin, rolüne bayılıyor. Ergin, “Efsun şanslı, sevgi dolu, şefkatli bir kadındı. Bir masal karakteri gibi, rüya gibi bir hayat yaşıyor.”

Kutsi ile Hazal Filiz Küçükköse'yi buluşturan üvey anne, sıradan bir yaz dizisi değil gerçek bir hikaye! 11 numara

Hikayenin izleyiciyi farklı konulara götüreceğini ifade eden Bengü Ergin, projeye çok inandığını, çok güvendiğini ve ne olacağını bilmeden heyecanlandığını sözlerine ekledi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir