KuCoin Wallet, Polygon (MATIC) ile İş Birliği Gerçekleştirdi

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, kullanıcılarına sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda...

KuCoin Wallet, Polygon (MATIC) ile İş Birliği Gerçekleştirdi

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, kullanıcılarına sunduğu hizmetleri geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda son olarak borsanın cüzdan uygulaması KuCoin Wallet, dünyanın en büyük blockchain altyapı sağlayıcılarından Polygon Network ile iş birliği gerçekleştirdi.

Global kripto para borsası KuCoin’in Web 3 cüzdan platformu KuCoin Wallet, hizmetlerini genişletmeye devam ediyor. Platform son olarak Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirmesinde başkan Layer 2 platformu olan ve dünyanın en büyük blockchain altyapı sağlayıcılarından Polygon Network ile iş birliği gerçekleştirdi.

KuCoin Wallet, multi-chain toplamayı destekleyen inançlı ve kullanımı kolay bir kripto cüzdanı olacak halde tasarlandı. Cüzdan, kullanıcıları için çeşitli dijital varlıkların süratli, verimli ve inançlı idaresini kolaylaştırıyor. KuCoin Wallet, özel anahtarlar üzerinde denetim imkanı sunarak dijital varlıklarda tam mülkiyeti sağlamaya çalışıyor.

Mevcut geliştirici topluluğu tabanlı ekosistemlerin omurgası olan Polygon, kaldıraç ve merkeziyetsizliği göz önüne alarak ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirlik sıkıntılarını çözmeye çalışıyor. Yeni başlatılan Polygon zkEVM Public Testnet ile projelerin Ethereum ve Polygon PoS üzerinde süratli, düşük fiyatlı merkezi olmayan uygulamalar oluşturulmasına imkan tanınırken öte yandan daha fazla sermaye verimliliği de sunuluyor.

Yüksek süreç maliyetleri, kullanıcıların faaliyetlerine kimi vakit mani teşkil ederken, kimi kullanıcıların ekosisteme dahil olmamasına da sebebiyet verebiliyor. Polygon ekosisteminin tam entegrasyonu, KuCoin Wallet üzerindeki süreçleri daha süratli ve daha ucuz hale getiriyor. Bununla birlikte KuCoin Wallet kullanıcılarına Polygon’daki çeşitli DApp’lere kolay erişim imkanı sağlıyor.

“Yenilikçi Web3 özelliklerini entegre etmeye devam edeceğiz”

İş birliğine ait açıklamalarda bulunan KuCoin Wallet Lideri Jeff Haul, “Gelişen bir ekosistem oluşturmaya ve teknik yeteneklerini daima geliştirmeye kendini adayan Polygon üzere bir yapıyla çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Ölçeklenebilirliği, suratı ve düşük ağ fiyatları ile kullanıcılarımıza en âlâ tecrübesi sunmaya çalışıyoruz. Ayrıyeten, Polygon PoS, en değerli Web3 projelerinden kimileri için bir merkez olarak ortaya çıktı. Stratejik partnerlerimizden biri olan Polygon ile, kullanıcıların Web3 dünyasını kapsamlı bir biçimde keşfetmelerini sağlamak için gelecekte daha yenilikçi Web3 özelliklerini entegre etmeye devam edeceğiz” dedi.

Kucoin Wallets, DeFi tecrübesini kullanıcılarına tanıtmak hedefiyle planladığı Polygon Ecosystem Carnival’ı; Polygon, MM Finance, Meshwap, PoolTogether, Stader ve Zignaly partnerliğinde, 35.000 dolarlık bir ödül havuzu ve gizemli NFT’ler ile duyuracak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı