CHP Düzce’den DTSO övgüsü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Vilayet Lideri Semih Cemşit, geçtiğimiz gün Düzce Ticaret ve Sanayi...

CHP Düzce’den DTSO övgüsü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Vilayet Lideri Semih Cemşit, geçtiğimiz gün Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

DÜZCE (İGFA) – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Vilayet Lideri Semih Cemşit, Düzce TSO lideri ve yetkililerini makamında ziyaret etti.

Yönetim Konseyi Üyesi Nart Altan, Bayan Kolları Vilayet Lideri Jale Uzunhasan, Merkez İlçe Bayan Kolları Lideri Yeşim Kaltu, Oda İdare Heyeti Lideri Erdoğan Bıyık, Meclis Lideri Tanju Acar’ı ziyaret eden Lider Cemşit ziyarette odalar ortası işbirliği imkanları, ortak faaliyet alanları ve güzel uygulama paylaşımları üzere bahislerde istişarelerde bulundu.

Öte yandan Düzce mahallî gündemiyle ilgili de fikir alışverişinde bulunan Lider Cemşit, CHP’nin seçim çalışmalarıyla ilgili de bilgi verdi. Ziyaretin akabinde açıklamada bulunan Lider Cemşit verimli bir ziyaret gerçekleştirdiğini söz ederek; “Geçtiğimiz gün partililerle Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettik. Liderler bizi çok hoş ağırladı. Birçok hususta istişarelerde bulunduk. Biz de parti politikalarımızla ilgili bilgi verdik. Yapmak istediklerimizden bahsettik. Çok keyifli ve verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Şu bilinmelidir ki bir kentin kalbi, iktisadı, can damarı TSO’ lardır. Onların verimli çalışmaları ile Türkiye ekonomik olarak ayaktadır. Bir kenti vâr eden, düzelten, saran, sarmalayan kurumlardır TSO’lar. Biz de bunun kıymetini çok yeterli bildiğimiz için ziyaret ettik, her vakit yanlarında olduğumuzun dayanağını verdik. Misafirperverliğinden ötürü tüm Düzce TSO’ya teşekkür ediyor ve meslek hayatlarında her birine muvaffakiyetler diliyorum.”dedi.