Kendine Müzisyen Twitch’ten banlandı! Kendine Müzisyen neden ban yedi?

Twitch’ten toplamda üç defa banlanan Kendine Müzisyen, 19 Haziran akşamı açtığı Twitch yayınından 20 Haziran...

Twitch’ten toplamda üç defa banlanan Kendine Müzisyen, 19 Haziran akşamı açtığı Twitch yayınından 20 Haziran gecesi saat üç sularında ban yedi. Üçüncü banını yiyen Kendine Müzisyen‘in hesabının ne vakit etkin olacağı ise bilinmiyor. Pekala, Kendine Müzisyen neden ban yedi? İşte detayları…

KENDİNE MÜZİSYEN TWITCH’TEN BAN YEDİ

19 Haziran 21.30 civarında Twitch’te canlı yayına başlayan Kendine Müzisyen olarak bilinen Kemal Can Parlak, Twitter’dan 20 Haziran gecesi saat üç sularında ban yediğini duyurdu. “Bir muvaffakiyetim daha elde ettik ve canlı ban yedik arkadaşlar…” kelamlarına yer veren Kendine Müzisyen’in ban yediği bildirildi.

KENDİNE MÜZİSYEN NEDEN BAN YEDİ?

Twitch’te toplamda üçüncü kere banlanan Kendine Müzisyen’in yayında genç bir çocuğun boynuna saplanan zargana balığı görselini göstermesi sonucu banlandığı söylendi.

KENDİNE MÜZİSYEN KİMDİR?

“Kendine Müzisyen” kullanıcı ismi ile tanınan Kemal Can Parlak, 15 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda İstanbul’da hayatını sürdürmektedir.

Son yıllarda Twitch Türkiye’nin güzel bir yayıncılarından olan Kendine Müzisyen, okul yıllarını istediği üzere geçirememiştir. Üniversitede Ses Mühendisliği okuyan Kemal Can Parlak, lise vakitlerinde bir müzik kümesinde gitar çaldığı olmuştur. Kendine Müzisyen ilerleyen yıllarda YouTube üzerinden yaptığı coverları sevenleriyle paylaşmıştır. Daha sonra ise Twitch’de kendinen kelam ettiren Kendine Müzisyen canlı yayınlar yaparak bu iş kapsamında daha da gelişmiştir. Twitch platformundaki en âlâ çıkışını “BlindID” uygulamasını kullanarak yapmıştır. BlindID uygulaması ile eğlenceli sohbetler düzenlemiş ve izleyici kitlesini büyütmeyi başarmıştır.