Diablo Immortal en güçlü karakterler neler?

Blizzard Entertainment’ın geliştirip yayınladığı oynaması fiyatsız taşınabilir rol yapma oyunu Diablo Immortal’da yer alan en...

Diablo Immortal en güçlü karakterler neler?

Blizzard Entertainment’ın geliştirip yayınladığı oynaması fiyatsız taşınabilir rol yapma oyunu Diablo Immortal’da yer alan en güçlü sınıflar, karakterler neler?

Diablo Immortal’ın sınıflarının her biri, oyunun sunduğu her şeyi üstlenecek kadar güçlü olmasına karşın, oyundaki birtakım karakterler başkalarına nazaran daha üstündür. Birtakım karakterleri ise güçlendirmek için daha fazla vakit harcamanız gerektirmektedir. Pekala Diablo Immortal’ın en güçlü karakterleri neler? İşte detaylar…

WIZARD

Wizard’lar düşman kümelerine fevkalâde hasar verebilir, fakat isabet oranı biraz zordur. Bu, sihirli kullanıcıya hakim olmanın, bilhassa oyunun sonraki kısımlarında rastgele bir hasar almaktan kaçınmak için pozisyonlandırmaya çok dikkat gerektirilmesi gerekir. Wizard karakterinden en uygun formda yararlanabilmek için, düşmanlarınızdan uzak durmanız gerekmektedir.

MONK

Çoklukla grup oyunu için en uygun karakterdir, zira partinizde aktifliği artırabilecek çeşitli yararlı nimetlere sahiptir, lakin bu demek değildir ki tek başınıza bir şeyler yapamazsınız. Tek başınıza oynarken hasarlarınızın öteki sınıflara nazaran biraz daha gerisinde kalabilir. Monk’lar için hasar kombo mekanikleriyle katiyetle âlâ bir hasar verebilirsiniz, lakin arkadaşlarınızla grup kurarak ve yeteneklerinizi güçlü taraflarını tamamlayacak halde kullanarak bu karakterle emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

NECROMANCER

Necromancer’larda uygun oynamayı öğrenmesi biraz vakit ve uğraş gerektirir, zira sizin için savaşacak ve düşmanları tanklayacak bir ölümsüz davet koleksiyonunu direktörüz gerekecektir. Necromancer’ın en büyük dezavantajı iskeletleri ve golemleri çağırmanın yakındaki cesetleri gerektirmesidir, bu da bu sınıfın kısa lakin dikkate bedel bir birikim mühletine sahip olduğu manasına gelir.

CRUSADER

Tank ve kalabalık denetimi kelam konusu olduğunda Crusader’dan daha tesirli bir karakter yoktur. Müdafaasıyla birlikte, düşman kümelerinin ortasında kendini siper ederek ekibin genel hasarını üstlenebilir. Crusader oynamanın tek dezavantajı ise hasarlarınızın hayli zayıf olmasıdır. Bu yüzden ekipten farklı takılmamanızı tavsiye ederiz.

DEMON HUNTER

Düşman ve bossları çarçabuk parçalayabilen yüksek hasarlı bir karakter isteyenler için oyundaki en yeterli menzilli karakterdir. Bu sınıftan en âlâ halde yararlanabilmek için, biraz durumsal farkındalık ve pozisyonlandırma mahareti gerektirmektedir. Demon Hunter ile düşmanlarınıza uzaktan gereğince güçlü hasarlar verebilirsiniz.

BARBARIAN

Yeni başlayanların birçoklarının alması için en kolay ve erişilebilir sınıftır. Barbarian’ı tesirli bir biçimde kullanmak için canınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Savaşlarda en ön saflarda yer alacak olan karakter olarak canınıza dikkat etmezseniz saniyeler içerisinde ölebilirsiniz, fakat komboları kullanırsanız da düşmanları çarçabuk kesebilirsiniz.