Jesus oyuncularına seslendi: Beni büyük bir hoca ve baba olarak görebilirler

Fenerbahçe‘nin yeni teknik yöneticisi Jorge Jesus geldiği andan itibaren spor dünyasında gündeme oturdu. Jorge Jesus,...

Jesus oyuncularına seslendi: Beni büyük bir hoca ve baba olarak görebilirler

Fenerbahçe‘nin yeni teknik yöneticisi Jorge Jesus geldiği andan itibaren spor dünyasında gündeme oturdu. Jorge Jesus, imza merasiminde yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine topladı.

BENİ BİR BABA OLARAK GÖREBİLİRLER

Jorge Jesus imza merasiminde yaptığı açıklamada: “Oyuncularımdan beni büyük bir teknik adam olarak görmelerini isterim. Sonra bir baba olarak da görebilirler. Bu bahse yaklaşımım böyle” sözlerini kullandı.

HAMLE FUTBOLU SEVERİM

Jesus çarpıcı açıklamalarının yanı sıra oynatacağı futbol mentalitesi ile ilgili de ipuçları verdi. Kazanmanın tek öge olmadığını belirterek: “Hücum futboluna kıymet veririm. Çalıştırdığım kadrolar çok fazla gol atar. Futbolda yalnızca kazanmak tek kıymetli şey değildir. Taraftarlara hoş bir gösteri izletmeniz lazım. Benim fikrim bu” kelamlarını sarf etti.

FENERBAHÇE’NİN KAİDELERİ EN YETERLİ DÜZEYDE

Jorge Jesus, üst düzey imkanlara sahip olunduğu üzerinde durarak: ”Fenerbahçe’nin koşulları en uygun düzeyde. Kontrat konusunda bu benim için yeni değil. 1 yıllık imza atarım. Maddiyat değil, sportif kısmı daha çok önemsiyorum. İşler yolunda giderse kontratı yenileriz. Portekiz dışında çalıştığımda daima bunu yaptım” kelamlarını kullandı.