HUAWEI Nova 10 Serisi ile bambaşka bir selfie deneyimi seni bekliyor

Z neslinin akıllı telefon kameralarına duyduğu sevgi, çağdaş hayatımızın düzgün belgelenmiş ve ekseriyetle parodisi yapılmış...

HUAWEI Nova 10 Serisi ile bambaşka bir selfie deneyimi seni bekliyor

Z neslinin akıllı telefon kameralarına duyduğu sevgi, çağdaş hayatımızın düzgün belgelenmiş ve ekseriyetle parodisi yapılmış bir özelliğidir. İster ön kameralarının önünde kendinden emin bir halde poz veriyor, ister arkadaşlarının, ailelerinin ve hatta en sevdikleri evcil hayvanlarının samimi fotoğraflarını çekiyor olsun, akıllı telefon kameraları Z jenerasyonunun hayatlarını belgelemek için vazgeçilmez bir araç.

Hatta kimileri, bu kuşağın hayatlarının kıymetli noktalarını güya kendi kıssalarının kahramanıymış üzere yayınlama eğilimini tanımlayan bir trend olan “Ana Karakter Enerjisi” olarak isimlendirecek kadar ileri gidebiliyor.

Huawei, Z neslinin fotoğrafçılık aracılığıyla kendilerini söz etme yüreğini, orijinal HUAWEI nova 10 Serisi’nin temel ideolojisini ve dizaynını formüle etmek için kullanıyor. Yeni kuşak nova, Z jenerasyonunun fotoğrafa olan sevgisini, etraflarındaki hoşluk ve mucizeyi birleştirmenin ve hatta yine keşfetmenin bir yolu olarak kabul ediyor.

Yeni HUAWEI nova 10 Serisi’nin kamera fonksiyonunu bu kadar dikkate paha kılan şey, telefon kameralarının gençlerin bakış açılarını söz etme ve şekillendirmede oynadığı role ait bu anlayış. Yükseltilmiş görüntüleme tecrübesi sunan HUAWEI nova 10 Serisi, nova kullanıcılarının günlük ömürlerini kaydetmelerine ve kendilerini yenilenmiş bir özgüvenle tabir etmelerine imkan tanıyor. Z Jenerasyonu maksat kitlesi bir ilişki duygusu oluşturmak için yeni akıllı telefon serisini kullanıyor.

Fotoğraf sanatıyla yaratıcılıkta ustalaşın

HUAWEI nova 10 Serisi’nin merkezindeki paha yaratıcılıktır: Yalnızca dizaynında ve kamera teknolojisinde değil, tıpkı vakitte kullanıcılarının yaratıcı iç ömürlerini tanımasında da bu amiral gemisi akıllı telefon serisi, yüksek kaliteli fotoğraf içeriği üretmeye yöneliktir. Bunu öncelikle HUAWEI nova Serisi’nin harika, akıllı telefon fotoğraf yetenekleri üzerine inşa ederek başarır.

Nova 10 Pro’daki yeni kamera özellikleri ortasında, yeni yükseltilmiş bir HUAWEI Multi-Vision Fotoğrafçılığı, 60MP ve 8MP çözünürlüklü, otomatik odaklı çift ön kamera ve Showcase Odaklama, Çift İmajlı Görüntü, 0,7X—5X Yakınlaştırma Selfie ve 0,7X—5X Yakınlaştırma Selfie Görüntü üzere fonksiyonları bir ortaya getiren Dört Basamaklı Algılamalı Anında AF yer alıyor. Kolay bir sözle, fotoğrafçılık hünerlerinizi yesyeni bir seviyeye çıkararak büyüleyici otoportreler yahut arkadaşlarınızla ve ailenizle canlı anları yakalayan manzaralar üretiyorlar.

Öncü 60MP Ultra Geniş Otofokus ön kamera, 4K çözünürlüklü manzara üreten 1/2.61 inç sensörle 100 derecelik ultra geniş açıyı destekliyor. HUAWEI nova 10 Pro’yu kullanırken, aydınlatma tasası ve düşük çözünürlüklü fotoğraf günleri geride kaldı.

Kendi varlığınıza güvenin

HUAWEI Multi-Vision Photography özelliği ile saç telleri ve cilt dokusu üzere ince ayrıntıları ortaya çıkararak özelliklerinizi öne çıkaran nova 10 Pro’nun yepisyeni AI Portre algoritması ile güzelliğinizi de gösterebilirsiniz.

Portre Yakın Çekim Kamerası ile kullanıcılar, 2X optik yakınlaştırma ve 5X’e kadar dijital yakınlaştırma özelliğiyle denemeler yapmanın keyfini çıkarabilirler. Bu da, insan gözünün algıladıklarına nazaran daha çok ayrıntı ortaya çıkartabilen eşsiz bir yakın çekim portre tecrübesine erişmelerini sağlar.

Z jenerasyonunun kendini beğenmiş fotoğrafları konusundaki problemlerini sık sık görmezden gelsek de, Huawei bu yeni kamera özellikleri aracılığıyla kendimize dair algımızı özgün bir biçimde yansıtan fotoğrafları çekmenin ehemmiyeti aracılığıyla bu meseleye bir tahlil sunuyor.

Hikayenizin merkezinde yer alın

HUAWEI nova 10 Pro, HUAWEI XD Fusion Engine ve HUAWEI Multi-Vision Fotoğrafçılık sayesinde bokeh efektli portre çekimlerini destekliyor. Bu dikkat dağıtan kaotik art planlar yahut flaş ışığı hakkında endişelenmek için daha az vakit harcamak ve yakaladığınız bu tek, pahalı anda yaşamak için daha fazla vakte sahip olmak manasına geliyor.

Gerçekten de, kullanıcılar ön kamerayı kullanarak fotoğraf çektiklerinde, HUAWEI nova 10 Serisi’nin yerleşik XD Fusion Motoru, çok kareli RAW manzaralar üzerinde semantik tahlil yaparak, piksel seviyesinde portre segmentasyonu ve azalan kristal netliğinde fotoğraflar elde eder.

Her sahnede ve durumda öne çıkın

Z Neslinin tecrübe çeşitliliği isteği, tıpkı vakitte her şartta çekim yapmaya hazır, sağlam, yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf makinesi gerektirir. HUAWEI nova 10 Pro, tam da bunu yapmak için gereken araca sahiptir: HUAWEI Multi-Vision Fotoğrafçılık.

İnsan yüzüne yanlışsız bir biçimde odaklanabilen, parlaklığı ve netliği iyileştirebilen HUAWEI Multi-Vision Fotoğrafçılığı, fotoğrafın odağındaki kişiyi daha besbelli hale getirir, böylelikle artık zayıf aydınlatmanın tesirlerinden korkmanıza gerek kalmaz. AI doku portre algoritması ve RAW çerçeve kompozisyonu, piksel seviyesinde imaj kalitesi geliştirmesi, ışık ve gölge 3D güzelleştirmesi ile ön aydınlatmanın, art aydınlatmanın ve yüksek dinamik aralığın kamera tarafından âlâ bir biçimde kapsandığından emin olabilirsiniz. Geride durabilir, gülümseyebilir ve içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun en âlâ halde görüneceğinizi bilerek fotoğraf çekebilirsiniz.

HUAWEI Online Mağaza üzerinden nova 10 Serisi telefonlar satın alan kullanıcılara FreeBuds 4i ve 6 ay uzatılmış Garanti ikram ediliyor. Böylelikle kullanıcılar aygıtlarının garanti müddetini 2,5 yıla çıkartıyorlar. Ayrıyeten nova 10 Serisi telefon ile birlikte Watch Fit 2 Silver satin alındığında akıllı satin fiyatı 1.499 TL’ye düşüyor. Lansmana özel olarak nova 10 Pro’nun fiyatı 16.999 TL olarak belirlenirken, nova 10’un fiyatı 14.999 TL olarak belirtiliyor.

Bunlara ek olarak HUAWEI nova 10 Pro 400 TL ek sepet indirimi ile satışa sunuluyor. Ayrıyeten 30 Eylül – 16 Ekim ortası yapılacak alışverişlerde birinci 10 bireye ayrıyeten FreeLace Pro ikram edilirken, sonraki 40 şahsa de FreeBuds 3 armağan ediliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı