Haziran Tahmini: Bu 5 Altcoin Satın Al Çığlıkları Atıyor!

Altcoin dünyası için 2023’ün birinci beş ayı heyecanla geçti. 2022 kuşkusuz şiddetli bir yıldı. Bu...

Haziran Tahmini: Bu 5 Altcoin Satın Al Çığlıkları Atıyor!

Altcoin dünyası için 2023’ün birinci beş ayı heyecanla geçti. 2022 kuşkusuz şiddetli bir yıldı. Bu türlü bir kuvvetli yılın akabinde önde gelen dijital varlıklar etkileyici bir toparlanma sergiledi. Bu durum piyasayı canlandırdı ve yatırımcı optimistliğini yine ateşledi.

5 altcoin için çığlıklar

Bununla birlikte, üstte kelam ettiğimiz gücün ortasında, spot ışığının daha az bilinen ve daha uygun fiyatlı birtakım kripto para ünitelerine nasıl ulaştığını gözlemlemek büyüleyici olacak. Haziran 2023’e yaklaşıyoruz. Bu bağlamda yatırımcıların göz kulak olması gereken, fiyatı 0,10 doların altında olan 5 altcoin seçtik.

Pepe (PEPE)

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere göğüs coin furyasında sansasyonel bir altcoin Pepe (PEPE) listenin başında yer alıyor. Kurbağa Pepe”den ilham alan bu kripto tokende etkileyici bir büyüme yaşadık. Ayrıyeten %5.000.000’a ulaşan çıkarlarıyla rekorlar alt üst oldu. Lakin göğüs coin, 5 Mayıs’ta 0,00000431 dolarlık doruğa ulaştığından beri değerli ölçüde düştü. Şu an tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden %67’nin üzerinde düşüşle 0,00000142 dolardan el değiştiriyor.

haziran tahmini bu 5 altcoin satin al cigliklari atiyor 0

PEPE’nin geçen ay olduğu üzere öbür bir süratli yükselişi kaldırabileceğine inanıyorsanız, mevcut fiyat pazarlık sebebiniz olabilir. Bununla birlikte, yeniden de bir göğüs coin olduğunu unutmamak gerekiyor. Yani fiyatının toplumsal medya platformlarındaki ve başka çevrimiçi kripto topluluklarındaki abartıdan etkilendiğini unutmayın.

TRON (TRX)

Son günlerde manşetlerde yer bulan bir öbür kripto para ünitesi de TRON (TRX). Justin Sun’ın Tron Vakfı tarafından çıkarılan altcoin TRX, 24 Mayıs’ta AltRank’in kripto para üniteleri listesinde doruğa yerleşti. Bu yazının yazıldığı sırada TRX, gün içinde yaklaşık %0,19 artışla 0,08 dolardan süreç görüyor. Geçen haftalarda, kripto para ünitesi sırasıyla %9,6 ve %17,9 kıymet kazandı.

haziran tahmini bu 5 altcoin satin al cigliklari atiyor 1 zuP33Btn

Stellar (XLM)

Stellar (XLM), yerleşik bir blockchain projesi olarak sahip olduğu güçlü prestij nedeniyle bir müddettir kripto yatırımcıları ortasında favori altcoinler ortasında yer alıyor. Blockchain firması yakın vakitte atılımlar yaptı. Buna nazaran MoneyGram ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ile Circle’ın USD Coin’ini (USDC) kullanarak savaştan etkilenen Ukraynalı mültecilere mali yardım sağlamak için değerli bir iştirak kurdu.

Yazım sırasında XLM, son 24 saatte yaklaşık %0,3 artışla 0,09 dolardan süreç görüyordu. Geçen ay, kripto para ünitesi yaklaşık %6,7 kıymet kaybetti. Aslında son iştirak mutabakatlarında yükselme potansiyeli göz önüne alındığında, kelepir bir fiyattan süreç görüyor.

haziran tahmini bu 5 altcoin satin al cigliklari atiyor 2 tWBHBzp2

VeChain (VET)

VeChain (VET), tedarik zinciri bilgileri için şeffaflık, izlenebilirlik ve değişmezliğe odaklanıyor. Ayrıyeten işletmelerin verimliliği artırmasına, sahteciliği azaltmasına yardımcı oluyor. Öbür taraftan eser özgünlüğünü iyileştirmesine imkan tanıyan, blockchain tabanlı bir platformdur. Proje grubu, yakın vakitte piyasaya sürülen VeWorld taşınabilir cüzdanlarının Apple’ın TestFlight programının bir modülü olacağını duyurdu. Bu yazının yazıldığı sırada VET, geçen haftaya nazaran %1,86 artışla 0,02 dolardan el değiştiriyor. Lakin son 30 gün içinde kripto para ünitesi %11’den fazla düşüş yaşadı.

haziran tahmini bu 5 altcoin satin al cigliklari atiyor 3 nUM9OvUF

Altcoin Hedera (HBAR)

Hedera (HBAR), Hedera Hashgraph olarak bilinen eşsiz dağıtılmış defter teknolojisi sayesinde kripto yatırımcıları ortasında tanınan. Bu teknoloji, yüksek randıman, düşük fiyatlar ve sağlam güvenlik sunuyor. Ayrıyeten bu durum Hedera’yı çeşitli merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve kurumsal kullanım durumları için alımlı kılıyor.

Hedera topluluğunun üyeleri, LG, Google, IBM ve Tata üzere teknoloji devleriyle mutabakatlar yaptılar. Sonrasında bu artan kurumsal benimsemenin HBAR’ın fiyatını yakında yükseltmeye yardımcı olabileceğini umuyor. Yazım sırasında HBAR, gün bazında %0,28 artışla 0,06 dolar düzeyinde. Geçen ay boyunca, kripto para ünitesi neredeyse %15 düşüş yaşadı.

haziran tahmini bu 5 altcoin satin al cigliklari atiyor 4

Genel olarak, kripto para piyasası 2023 rallisine devam ederse, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) üzere önde gelen coinlerin, 0,10 doların altındakiler de dahil olmak üzere başka birçok varlığı üst taşıması olası. Geri çekilişe karşın, birçok kripto para ünitesi, 2022’deki piyasa çöküşünün bir sonucu olarak hala yılın en düşük düzeylerinde süreç görüyor.