Güldür Güldür Show’dan yeni skeç! Bakan Koca ve Bakan Nebati’nin ardından bu kez de 6’lı masayı konu aldılar

Çeşitli skeçlerin mevzu alındığı Güldür Güldür Show isimli programın 310. kısmına ilişkin fragmanı yayınlandı. Fragmanın...

Güldür Güldür Show’dan yeni skeç! Bakan Koca ve Bakan Nebati’nin ardından bu kez de 6’lı masayı konu aldılar

Çeşitli skeçlerin mevzu alındığı Güldür Güldür Show isimli programın 310. kısmına ilişkin fragmanı yayınlandı. Fragmanın 3. tanıtımında 6’lı masa husus bir skeç yer aldı.

6’LI MASADAKİ İSİMLER TAKLİT EDİLDİ

Bir restoranda geçen skeçte CHP başkanı Kılıçdaroğlu, GÜZEL Parti önderi Meral Akşener, Saadet Partisi Başkanı Temel Karamollaoğlu, Gelecek Partisi başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi önderi Ali Babacan ve Demokrat Parti başkanı Gültekin Uysal’ın oluşturduğu 6’lı masadaki politikler canlandırıldı.

“OY ORANINA NAZARAN ÖDEYELİM”

Skeçte, CHP başkanının adalet yürüyüşü, Kılıçdaroğlu’nun konutunun elektriklerinin kesilmesi, Saadet Partisi’nin daima görüntü paylaşması üzere bahislere değinildi. Skecin sonunda ise hesap ödeme için Gültekin Uysal’ı canlandıran bireyden “Herkes oy yüzdesi kadar ödesin” önerisi geldi.

DAHA EVVEL DE SİYASİ İSMLERİ TAKLİT ETTİLER

Güldür Güldür grubu daha evvelce de siyasi isimlerle ilgili skeçler yayımlamıştı. Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca’nın taklit edildiği skeçte koronavirüs olayları ele alınmıştı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin canlandırıldığı skeçle ilgili de Bakan Nebati “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim lakin gözlerimdeki ışıltıyı göremedim” sözlerini kullanmıştı.

Güldür Güldür Show’un 310. yeni kısmı Show Tv ekranlarında 11 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de yayımlanacak.