GTA V’in Michael De Santa’sı GTA Online’a gelebilir

Oyunun üç ana karakterinden Trevor ve Franklin, Gta Online‘ın vazifelerinde bulunuyor. Son güncellemeyle bir arada...

GTA V’in Michael De Santa’sı GTA Online’a gelebilir

Oyunun üç ana karakterinden Trevor ve Franklin, Gta Online‘ın vazifelerinde bulunuyor. Son güncellemeyle bir arada Franklin’in de Dr. Dre ile oyuna eklenmesinin akabinde ise oyuncular Michael De Santa’nın ne vakit geleceğini merak ediyor.

GTA ONLINE’A MICHEAL GELEBİLİR

Gta Online data madencilerine nazaran, GTA 5’in Michael’ı önümüzdeki büyük bir güncellemede Gta Online‘a eklenebilir. Tez2 tarafından Twitter’da paylaşılan gönderide, Gta Online‘ın PS5 ve Xbox Series sürümlerinden oyunun evraklarında yapılan ve “movie_set” isimli yeni bir senaryo notkası üzere görünen birkaç keşif içeriyor.

Franklin’in de Gta Online‘a dâhil olduğu The Contract güncellemesi sırasında, karakterin yapımcının sinema stüdyosunda Solomon Richards için çalışmaya devam ettiğini ve yeni güncellemenin temasına uygun bir halde uyduğu ortaya çıktı.

Grand Theft Auto 5’in kıssasında de ana karakterimiz Michael’ın bir sinema stüdyosu bulunuyordu. Bu nedenle bir sonraki GTA Online güncellemesinde oyuna Michael’ın da eklenmesinin büyük bir ihtimal olduğu anlaşıldı.

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde GTA 6 için çalışmaya başladıklarını bildirmişti, lakin GTA Online’ın suyunu sıkmaya da devam ediyorlar. 2013 yılında piyasaya sürülen tanınan öykülü açık dünya oyunu GTA 5, tüm vakitlerin en sevilen oyunu olarak tarihe geçti. Bu nedenle oyuncular GTA 6’dan çok fazla ümitliler. Geliştirici grup Rockstar Games’de bu beklentiyi hayal kırıklığına uğratmamak ve GTA Online’dan da kâfi derecede gelir elde ettiği nedeniyle GTA 6’nın geliştirilmesi bu kadar uzun sürdü.

In addition to the movie references from Vespucci Job Remix, @rollschuh2282 found out Rockstar added a new scenario spawn point, on GTAV PS5 & Xbox Series, in front of Record A Studios with “movie_set” as the assigned ped model set.

A hint at a Movie DLC with Michael? #GTAOnline pic.twitter.com/kvLdPS0YR9

— Tez2 (@TezFunz2) June 2, 2022