Gökhan Kayış Kimdir? Nereli? Yaşı, Biyografi ve Hayatı

Gökhan Kayış Sözcü Tv’de çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve...

Gökhan Kayış Kimdir? Nereli? Yaşı, Biyografi ve Hayatı

Gökhan Kayış Sözcü Tv’de çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökhan Kay Kimdir?

Gökhan Kayış gazeteci, köşe yazarı, muhabir, haber spikeri, sunucu. Memur bir aile çocuğu olması, Türkiye’nin bir çok yerinde bulunması zorunludur. Anadolu’yu karış karış dolaşarak büyüyen başarılı isim, Bilecik, Siirt, Karabük, Eflani, Zonguldak, Isparta ve Yozgat’ta yaşamıştır.

Bu deneyimin nedeni ile Anadolu’nun tüm renklerini üstünde taşıdığını dile getirdi.
gökhan kayis3

Gökhan Kay, Nereli mi?

Gökhan Kayış Yozgat’lıdır. Aslen baba tarafından Yozgat İli, Çekerek İlçesi geneline kayıtlıdır.

Üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmış ve 1998 senesinde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Çalışma yaşamı 1994 senesinde, Flash TV’de başladı. Özellikle Kanal D ve NTV’de önemli haberlerin altına imzasını atmıştır. Daha sonra FOX Tv’de istihbarat şefi ve editör olarak çalışmıştır. Ardından TGRT Haber ve BBN Türk kanalına geçmiş, daha sonra kaldırıldı. Flash TV, Kanal D, NTV, Fox TV, TGRT Haber, Olay TV ve BBN Türk kanallarında bir çok başarılı haber ve programın altına imza atmıştır.

Haber ise Sözcü TV bünyesinde barındırmaya devam etmektedir. Yaşanan deprem felaketinin ardından Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay ve diğer illerimiz ile Güncel haberleri izleyenlerle buluşturmuştur.

Hafta sonu Sözcü Tv’de Ceylin Çağatay ile birlikte canlı yayın programını sunmaya devam etmektedir.

Gökhan KayEvlimi?

Gökhan Kayış evlidir, eşi de gazetecidir. İpek isminde bir kızı vardır.

Kariyeri dışında spor ile de yakından ilgilenen başarılı isim sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

Resmi twitter hesabı @gkayis resmi instagram hesabı ise @gokhankayiss ‘tır.