Geçmişte Rassan Khoshnaw ile aşk yaşayan Bahar Candan’dan Ebru Gündeş’e uyarı: Hastalıklı ruh yapısı var, benim elimi yaktı

Geçtiğimiz sene Reza Zarrab’la boşanan Ebru Gündeş, kendisinden 19 yaş küçük olan Iraklı iş insanı...

Geçmişte Rassan Khoshnaw ile aşk yaşayan Bahar Candan’dan Ebru Gündeş’e uyarı: Hastalıklı ruh yapısı var, benim elimi yaktı

Geçtiğimiz sene Reza Zarrab’la boşanan Ebru Gündeş, kendisinden 19 yaş küçük olan Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşamaya başladı. Gündeş’in birlikte olduğu iş beşerinin daha evvel Bahar Candan’la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

ARALARINDA 19 YAŞ FARK VAR

47 yaşındaki Ebru Gündeş, gönlünü 28 yaşındaki Kuzey Iraklı genç işadamı Rassan Khoshnaw’a kaptırdı. 2. Sayfa programında yer alan habere nazaran; genç insanı, bir müddettir Ebru Gündeş‘i yakın markaja alarak yalnız bırakmıyor. Gündeş’e karşı çok tutkulu bir aşk hisseden Khoshnaw, müzikçiye yakın olmak için karşısındaki villaya taşındı.

“MUMUN SIVISINI ELİME DÖKTÜ”

Sosyal medya hesabı Instagram’dan bir paylaşım yapan Candan, Rassan Khoshnaw ile geçmişte bağ yaşadığını kabul ederek çok konuşulacak savlarda bulundu. Paylaşımında Ebru Gündeş‘e seslenen Candan, ” Ebru Gündeş‘in Rassan Khoshnaw isimli iş insanı iler birlikteliğini medyadan öğrendim. Şöhret avcısı Rassan’la bir devir birlikteliğim olduğu doğrudur. Hastalıklı bir ruh yapısı vardı. Bir defasında elimin üstüne yanan mumun sıcak sıvısını dökmüştü. Ebru Gündeş üzere pahalı bir sanatkarımızı bu hususta uyarmak isterim” dedi.

İlgili Haberler