Shiba Inu Lamborghini ve Ferrari Gibi Süper Lüks Arabaların Rezervasyonu İçin Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Ediliyor

Shiba Inu, ödeme yöntemi olarak kabul görmeye devam ediyor. Shiba Inu artık Travala’da Ferrari, Lamborghini,...

Shiba Inu Lamborghini ve Ferrari Gibi Süper Lüks Arabaların Rezervasyonu İçin Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Ediliyor

Shiba Inu, ödeme yöntemi olarak kabul görmeye devam ediyor.

Shiba Inu artık Travala’da Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, McLaren, Aston Martin ve Bugatti gibi süper lüks arabaları rezerve etmek için kullanılabilir.

Kripto para dostu seyahat web sitesi Travala, ilk olarak geçen yıl Aralık ayında Shiba Inu kripto para birimi için destek ekleyerek SHIB’nin web sitesinde bir ödeme yöntemi olarak kullanılmasına izin verdi. Bunun yanı sıra SHIB, sitede uçuşlar, oteller ve seyahat paketleri dahil olmak üzere dünya çapında üç milyondan fazla seyahat ürünü rezervasyonu yapmak için de kullanılabiliyor.

SHIB Kabul Görmeye Devam Ediyor

Shiba Inu, seyahat endüstrisinde kabul görmeye devam ediyor. Daha önce bildirildiği üzere, bilet ve otel rezervasyon platformu XcelTrip, SHIB’nin bir ödeme yöntemi olarak kabul edildiğini duyurdu ve SHIB sahiplerinin seyahatlerini organize etmelerine ve en sevdikleri meme kripto para birimini kullanarak tam ödeme yapmalarına izin verdi. XcelTrip’e göre, kullanıcılar artık SHIB kullanarak 2,3 milyon otel, 450’den fazla havayolu şirketi ve 70’den fazla ülkede araç kiralama rezervasyonu yapabilir.