Fenerbahçe Şampiyonluk Ligi kadrosunu açıkladı

League of Legends’ın 12 Haziran’da başlayacağı açıklanan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde uğraş edecek kadrolar...

Fenerbahçe Şampiyonluk Ligi kadrosunu açıkladı

League of Legends’ın 12 Haziran’da başlayacağı açıklanan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde uğraş edecek kadrolar birer birer takımlarını duyurmaya başladı. Fenerbahçe Espor, toplumsal medya hesabından yapığı duyuru ile ekip takımını açıkladı.

FENERBAHÇE’NİN YENİ TAKIMI DUYURULDU

Yeni dönemin başlamasına haftalar kala sarı lacivertli grup yeni takımını duyurdu. Takımda bir isim dışında topluca değişikliğe giden Fenerbahçe, Onurcan Başkurt’u Aralık 2021’den beri takımında tutuyor.

“ŞİMDİ SIRA ŞAMPİYONLUKTA”

Fenerbahçe Espor’un toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Her Biri Kendini Kanıtladı, Artık Sıra Şampiyonlukta. Karşınızda Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde gayret edecek takımımız.” kelamlarına yer vererek yeni takımını duyurdu.

FENERBAHÇE ESPOR TAKIMI

  • Onurcan “Stillnumb” Başkurt
  • Yoon “SeongHwan” Seong-hwan
  • Kaan “NaakNako” Okan
  • İlker “Ruep” Bilen
  • Mustafa Selim “Carry” Yılmaz
  • Efehan “361efe” Ordulu

“BİZİ MUVAFFAKİYETE GÖTÜRECEK BUNA İNANIYORUM”

Fenerbahçe Espor Genel Menajeri Emre Aksoy, takımın duyurulmasının akabinde açıklamalarda bulundu:

“Mutlaka farklı beklentileriniz vardır, beğendiğiniz farklı oyuncuları da takımda görmek istiyorsunuzdur. Sizleri anlıyorum lakin bu takımın kurulma nedenine, süreç uzunluğu tartışmalarımıza ve split boyunca takım ile birlikte çalışacak gruba güveniyorum. Seonghwan ve Stillnumb, geçtiğimiz sene akademi grubundaki gelişimleri ile hazır olduklarını gösteren genç oyuncularımızla ahenk sağlayacak ve bu bizi muvaffakiyete götürecek, buna inanıyorum.”