Modern Warfare 2’den yeni fragman yayınlandı! Oyun hikayesi sızdırıldı

Call of Duty’nin geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni oyunu Çağdaş Warfare 2’den yeni fragman yayınlandı. Oyun...

Modern Warfare 2’den yeni fragman yayınlandı! Oyun hikayesi sızdırıldı

Call of Duty’nin geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni oyunu Çağdaş Warfare 2’den yeni fragman yayınlandı. Oyun hakkında yeni bilgiler edinmemizi sağlayan fragman dışında oyunun birkaç kısmı hakkında bilgiler sızdırıldı.

MODERN WARFARE 2’NİN VAZİFELERİ SIZDIRILDI

Modern Warfare’in dünya çapındaki prömiyerinin tanıtılmasıyla bir arada yeni bilgiler de sızdırıldı. Twitter’da Call of Duty serisi hakkında tweetler paylaşan Charlie Intel isimli kullanıcı, Çağdaş Warfare 2’de Nightwar isimli misyon de dahil olmak üzere kıssa vazifelerini görme bahtı olduğunu söyledi.

Bu görev(Nightwar), Soap olarak oynadığınız ve dost bir helikopter düştükten sonra düşmanları temizlemek için Ghost ile birlikte çalıştığınızı gördü. Demo, bulunduğunuz yere isabet eden bir RPG ile sona erdi.

Gösterilen Wet Work isimli öteki bir misyon, oyuncular bir karteli işletmek ve düşmanlara yardım etmek için zımnî bir savaşta bir su kenarındaki limandan geçerken Amsterdam’da gerçekleşti.

Kule ismi verilen bir Çağdaş Warfare 2 misyonu, Repelling özelliklerini sergiliyordu ve bu vazife, oyuncuların bir binayı — zirveden tırnağa ya da zirveden tırnağa nasıl püskürteceklerini seçmelerine imkan tanıyor.

Konvoy isimli dördüncü bir Çağdaş Warfare 2 vazifesi Meksika’da geçiyor ve oyuncuların misyon için araçlarla savaştığı yeni araç savaşını sergiledi. Bu, kısaca otomobillere tırmanmayı, otomobilden otomobile atlamayı ve camlardan sarkmayı gösterdi.

Son olarak, Çağdaş Warfare 2’de yer alan öykü vazifesinden bahsedilen geliştiriciler, oyuncuların 400 – 500 metre uzaklıklarda düşmanları yok etmek için ghillie kostümlü Price’ın katıldığı İspanya’da gerçekleşir.” kelamlarına yer vererek oyun hakkında sızdırılan misyonları açıkladı.

MODERN WARFARE 2 NE KADAR?

Ayrıca Call of Duty Çağdaş Warfare 2’nin ön sipariş fiyatları da açıklandı. Çağdaş Warfare 2’nin Standart sürüm: 699,00 TL, Vault Edition ise 779,00 TL’den ön siparişe açıldı.

TASK FORCE 141

Yukarıda bahsedilen misyonlardan kimileri ise yayınlanan yeni Çağdaş Warfare 2 fragmanında yer almaktadır. Fragmanda ise özel bir misyon için Task Force 141 grubu yeni bir savaşa gönderiliyor.

MODERN WARFARE 2 FRAGMANI İZLE