ETSO’da yeni Lider Sezai Irmak

Erdoğan DEMİR-Keşan Postası (EDİRNE İGFA) Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO)’nun İdare Heyeti Lideri Sezai...

ETSO’da yeni Lider Sezai Irmak

Erdoğan DEMİR-Keşan Postası (EDİRNE İGFA)
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO)’nun İdare Heyeti Lideri Sezai Irmak oldu. Irmak, seçim sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bu seçime ikinci teşebbüs. Geçen sefer birkaç entrikayla gurubumdan çıkamadım. Bu sefer entrikaya mahal vermeden çıktım” dedi.

ETSO’da sabah saat 10:00’da kurulan sandıklarla seçim start aldı. 42 üyenin oylarını kullanmasının akabinde açılan sandıkta idare konseyi lideri, idare üyeleri ve disiplin şurası üyeleri belirlendi. 42 meclis üyesinin oy kullandığı seçimde, 21 oy alan Sezai Irmak, rakibi 20 oy alan Recep Zıpkınkurt’u bir oy farkla geride bıraktı.

“ÇOK MEMNUNUM EDİRNE KAZANDI”

Bir oy fark ile ETSO’nun yeni lideri Irmak, galibiyet sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Çok memnunum Edirne kazandı. İnşallah Recep arkadaşımdan daha yeterli hizmetler yapmak için çıtayı biraz daha üste taşımak için takımımla bu vazifeye talip olduk. Bizi izlemeye devam edin. Çok hoş şeyler olacağını daima birlikte göreceğiz. Sandıklar her vakit sürprizlerle doludur. Benim o denli çok seçim deneyimim yok. Bu ikinci teşebbüs. Geçen sefer birkaç entrikayla gurubumdan çıkamadım. Bu sefer entrikaya mahal vermeden çıktım. Burada demokratik uğraşımızı verdik ve Allah bize nasip etti, lider olmayı” dedi.