Eşi ve oğluyla sahneye çıktı! Okan Buruk en keyifli röportajını verdi: Kazandığım kupaları hatırlamıyorum

Spor Toto Harika Lig 2022-23 dönemini şampiyon tamamlayan Galatasaray, tarihi Fenerbahçe zaferi ile memnunluğunu taçlandırdı....

Eşi ve oğluyla sahneye çıktı! Okan Buruk en keyifli röportajını verdi: Kazandığım kupaları hatırlamıyorum

Spor Toto Harika Lig 2022-23 dönemini şampiyon tamamlayan Galatasaray, tarihi Fenerbahçe zaferi ile memnunluğunu taçlandırdı. Sarı-Kırmızılılar, 37. haftada Fenerbahçe’yi 3-0’lık skorla mağlup etti.

İLK ŞAMPİYONLUK

Sezon başında Galatasaray’a imza atan Okan Buruk, birinci yılında şampiyonluk yaşadı. Daha evvel Başakşehir’in başında şampiyonluk gören Buruk, Galatasaray’ın başındaki birinci zaferini yaşadı. Buruk, şampiyonluk kutlamasına eşi ve oğluyla birlikte çıktı.

esi ve ogluyla sahneye cikti okan buruk en keyifli roportajini verdi kazandigim kupalari hatirlamiyorum ZR5WYUKz

“KUPA SAYISINI HATIRLAMIYORUM”

Okan Buruk maçın akabinde, “Kaç kupa kazandınız” sorusuna verdiği yanıtla muhabiri güldürdü. Buruk, “Sezonun genelinde düzgün olan taraf kazandı. Beşiktaş ve Fenerbahçe de puan ortalaması için yeterli işler yaptı, orada da 2.’lik yarışı devam ediyor. Galatasaray’da kazandığım kupa sayısını hatırlamıyorum. Biz burada kutlama yapıyoruz fakat sarsıntı bölgesini unutmamak gerekiyor. Elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Teknik yönetici olarak Galatasaray’da birinci kupam. Galatasaray’ın kazandığı her kupa bedelli. 2023’te 23. şampiyonluk. 3-0’lık bir galibiyetle bitirdik, etkileyici bir oyun oynadık” açıklamasını yaptı.