Emirates ve teknoloji devi Huawei yolcu deneyimi odaklı çalışmaları inceledi

Emirates genel merkezinde Emirates Kurumsal İrtibat, Pazarlama ve Marka Kıdemli Lider Yardımcısı Boutros ve Uzak...

Emirates ve teknoloji devi Huawei yolcu deneyimi odaklı çalışmaları inceledi

Emirates genel merkezinde Emirates Kurumsal İrtibat, Pazarlama ve Marka Kıdemli Lider Yardımcısı Boutros ve Uzak Doğu Ticari Operasyonlar Kıdemli Lider Yardımcısı Orhan Abbas konut sahipliğinde Huawei Tüketici İş Kümesi Küresel Ekosistem Geliştirme ve Operasyon Departmanı Lider Yardımcısı Eric Tan’ı ağırladı.

Toplantıda bir ortaya gelen iki küresel marka, daima gelişen teknoloji dalında yolcu tecrübelerini güzelleştirmek için iştiraklerini ve çalışmalarını daha da geliştirmenin yollarını konuştu. Emirates ve Huawei ayrıyeten seyahat ve teknoloji kesimindeki en yeni yenilikleri ve gelecek trendleri de masaya yatırarak MENA bölgesi ve Çin anakarasında karşılıklı yarar sağlayan projeler konusundaki kararlılıklarını tekrar gösterdiler.

Emirates Uygulamasına hâlihazırda Huawei akıllı saatler dâhil Huawei markalı tüm akıllı aygıtlar da Appgallery üzerinden ulaşılabilir. Emirates ve Huawei, kullanıcı erişimlerini ve marka farkındalıklarını artırmak için bu yılın başlarında Dubai’deki Arabian Travel Market fuarında bir Mutabakat Muahedesi daha imzalayarak iştiraklerini pekiştirdiler. Havayolu bu paydaşlık kapsamında Huawei markalı akıllı aygıt kullanıcıları için Emirates uygulamasının kullanıcı tecrübesini düzgünleştiren çalışmalar da gerçekleştiriyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı