Diablo Immortal Canavar Dolu Güncellemeyle Birinci Yaşını Dolduruyor

Seyahat, Korunak’ın son genişleme paketiyle birlikte kendi misyon serisine sahip yesyeni bir bölge, daha yüksek...

Diablo Immortal Canavar Dolu Güncellemeyle Birinci Yaşını Dolduruyor

Seyahat, Korunak’ın son genişleme paketiyle birlikte kendi misyon serisine sahip yesyeni bir bölge, daha yüksek Cehennem zorlukları, her sınıf için yeni bir yetenek, bir açık dünya PvP aktifliği, yeni yan vazifeler ve çok daha fazlasını içeren yeni güncellemeleriyle devam ediyor. 

CEHENNEMDE ÖNE ÇIKANLAR

  • Kadimlerin Beşiği: Münzevi insanların yaşadığı bu gizemli adaya orada yaşayanlar Kadimlerin Beşiği diyor. Oyuncular 15 Haziran’da ana vazife serisinin bir sonraki kısmına başlayacak ve bununla birlikte yan misyonlar, Ödül Avları ve düşman tipleri keşfedecekler. Üstelik kahramanının yüreğini sınamak için daha da yüksek Cehennem zorlukları geliyor!
  • Daha Fazla Silah: Oyuncular tıpkı anda iki silah seti donanabilecek. Karakterler için iki ek birincil teçhizat yuvası eklenecek ve toplam yuva sayısı sekize çıkacak. Her silah seti kendi birincil ve ikincil silah yuvasına sahip, bu da çarpışmalarda her zamankinden daha fazla seçenek sunuyor. 
  • Daha Fazla Yetenek: Her sınıf 53. düzeyde kilidi açılan ek bir yetenek kazanacak, böylelikle yararlı küme tesirleri sağlanarak ve hissedilen boşluklar doldurularak her sınıfın oynanış şekli derinlik kazanacak. 
  • Güncellenmiş Helliquary Sistemi: Altı yeni Helliquary işvereni ve Helliquary Hamlesi isimli yeni bir oyun modu ile oyuncular birebir oluşum içerisinde bu işverenlerle karşı karşıya gelecekler. Oyuncular her Cehennem zorluğunda ilerledikçe özel görünüm mükafatları kazanmak için savaşabilecekleri daha da fazla işverenin kilidini açacak. 
  • PvP Fatih Aktifliği: Shassar’da Fahir aristokrasisinin acımasız oyunlar düzenlediği eski bir dövüş çukuru ortaya çıkarıldı. Sonlu müddetliğine oyuncular PvP Fatih aktifliğine katılarak efsanevi mükafatlar kazanabilir. Aktiflikte müsabakalara katılarak tamamlanabilen günlük görevler ve uğraşlar olacak.
  • Ayrıca yakında yepyeni bir sınıfın çıkacağını unutma!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı