Dedeman Bayrağı Adana’da Dalgalanacak

Dedeman’ın dördüncü Franchise oteli Dedeman Adana için imzalar atıldı. Dedeman Turizm İdaresi ve Nev Solar...

Dedeman Bayrağı Adana’da Dalgalanacak

Dedeman’ın dördüncü Franchise oteli Dedeman Adana için imzalar atıldı. Dedeman Turizm İdaresi ve Nev Solar Güç iş birliğiyle hayata geçecek otel, 2023 yılının ikinci çeyreğinde konuklarını ağırlamaya başlayacak.

Türkiye’nin birinci milletlerarası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International, 56 yıllık deneyimi, denetimli büyüme stratejisiyle zincirine yeni halkalar eklemeye sürat kesmeden devam ediyor. Ülkemizin tarım, ticaret, turizm ve kültür merkezlerinden Adana’yı, “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile buluşturacak Dedeman Adana için imzalar atıldı.

Dedeman Hotels & Resorts International İdare Konseyi Lideri Banu Dedeman ve Nev Solar Güç yetkilisi Ali Yüzükçü’nün Dedeman Bostancı’da gerçekleştirdiği imza merasimine; Dedeman Holding İdare Heyeti Lideri Rıfat Dedeman, Nev Solar Güç yetkilileri Kenan Şenbayrak, Burç Şenbayrak, İsmail Yüzükçü, Dedeman Hotels & Resorts International İdare Konseyi üyesi Murat Özmestçi ve Dedeman Turizm Kümesi yöneticileri katıldı.

Enerji bölümünde faaliyetlerini sürdüren, Nev Solar Güç yetkilisi Ali Yüzükçü, imza merasiminde yaptığı konuşmada, “Akdeniz’e 160 km’lik kıyısı bulunan Adana, Avrupa’yı Asya’ya bağlayan kıymetli ulaşım yolları üzerinde bulunuyor. Binlerce yıllık geçmişe sahip, stratejik pozisyonuyla tarih boyunca ticaret ve kültür merkezi olan Adana’nın sahip olduğu potansiyeli, Dedeman markasının ayrıcalıklarıyla buluşturmanın memnunluğunu içindeyiz.” dedi.

2024 yılında 50 otele ulaşma hedefi

Dedeman hizmet kalitesini Adana’ya taşımanın heyecanını yaşadıklarını belirten Banu Dedeman, “Şehir otelciliğine odaklı bir marka olarak 56 yılda edindiğimiz deneyim ile 81 vilayette bulunmayı, başta Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika olmak üzere farklı kıtalarda filizlenip büyümeyi hedefliyoruz. 2024 yılına kadar yeni markalarımız ile 50 otele ulaşmayı planlıyoruz.” dedi.

Dedeman standartlarıyla tasarlanan çağdaş ve konforlu 160 odasıyla konuklarını ağırlayacak olan Dedeman Adana’da, 1000 metrekarelik balo salonu, 3 adet toplantı salonu, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, SPA ve fitness salonu yer alacak. Kent merkezinde yer alan Taşköprü’ye ve Merkez Park’a yürüme aralığındaki pozisyonu ile dikkatleri üzerine çeken Dedeman Adana sırf Adana vilayetine değil, tüm Çukurova coğrafyasına yeni bir soluk getirecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı