Goat Simulator 3 Duyuruldu! (Evet, 2’yi Atladılar)

Bir keçi olarak terör estirdiğimiz Goat Simulator’ın yenisi Goat Simulator 3, eğlenceli bir fragmanla duyuruldu....

Goat Simulator 3 Duyuruldu! (Evet, 2’yi Atladılar)

Bir keçi olarak terör estirdiğimiz Goat Simulator’ın yenisi Goat Simulator 3, eğlenceli bir fragmanla duyuruldu.

Goat Simulator, tek gayesi insanlara rahatsızlık vermek olan bir keçi olarak insanlara baş attığımız, onları yalayarak birleştirdiğimiz, havalara uçup akrobatik hareketler yaptığımız anlamsız ve eğlenceli bir sandbox oyunuydu. Oyunun yeni versiyonu Goat Simulator 3, Summer Game Fest etkinliğinde aşağıdaki fragmanla duyuruldu.

Fragmanda Goat Simulator’ın ruhunun birebir kaldığını, ancak kaosun daha da karmaşık hale geldiğini gözlemliyoruz.

Toplamda dört şahsa kadar lokal yahut çevrimiçi co-op oynayabileceğimiz Goat Simulator 3’te binbir farklı aksesuarla kişiselleştirebileceğimiz keçiler bulunacak. Keçilerimize çay tepsileri, tuvalet kağıdı ruloları üzere son moda eşyaları giydirebileceğiz. Keşfedilecek farklı keçi tipleri ve yeteneklerle bezenmiş aksesuarlar da gayreti. Oyun içerisinde bulunan küçük oyunlar sayesinde birlikte co-op oynadığınız arkadaşlarınızla rekabet etmeniz de mümkün.

Oyun isminin neden Goat Simulator 2 olmadığını biz de bilmiyoruz.

Oyun, sistem tarafında asgarî olarak i5 4690k işlemciyle birlikte 8 GB RAM’in yanında 4 GB’lık 1050Ti talep ediyor. Önerilen sistem ise i5 9400F, 16 GB RAM ve GTX 1070 (8 GB).

Goat Simulator 3; Xbox, PlayStation ve PC (Epic Games Store) için 2022 yılının sonbaharında piyasaya sürülecek. Kesin çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi bulunmuyor.

SaveButonu / Gamegar