Corendon Airlines, Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City’e sponsor oldu! İşte kulüp için tasarlanan özel uçak

2022’nin başında İngiltere Championship grubu Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı, Corendon Airlines ile sponsorluk...

Corendon Airlines, Acun Ilıcalı’nın takımı Hull City’e sponsor oldu! İşte kulüp için tasarlanan özel uçak

2022’nin başında İngiltere Championship grubu Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı, Corendon Airlines ile sponsorluk mutabakatı imzaladı.

“HULL CITY GÜN GEÇTİK TÜRKİYE’DE DAHA TANINAN HALE GELİYOR”

Hull City İdare Şurası Lideri Acun Ilıcalı, Corendon Airlines ile gerçekleştirilen tarihi paydaşlık için, “İngiltere’de bir futbol ekibi alma hayalim vardı, bu hayalimin bir modülü olarak da ülkem ve kadromun taraftarları ortasında bir münasebet kurmak da istiyordum. Hull City gün geçtikçe Türkiye’de daha da tanınan hale geliyor ve taraftarlarımızın da bunu deneyimlemesini, Türkiye’nin ne kadar hoş bir ülke olduğunu görmesini istiyorum. Corendon Airlines’ın Hull City ailesine katılmasından dolayı epeyce memnunuz.” tabirlerini kullandı.

Hull City’e özel tasarlanan uçak

“GURUR DUYUYORUZ”

“İki güçlü Türk markasının İngiltere’deki büyüme gayeleri kapsamında birlikte yola çıkmasından gurur duyuyoruz” tabirlerini kullanan Corendon Airlines İdare Heyeti Lideri Yıldıray Karaer ise yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“HULL CITY İLE BİRLİKTE MUVAFFAKİYETE UÇMAYI DİLİYORUZ”

Corendon Airlines İdare Konseyi Lideri Yıldıray Karaer, Hull City ile iş birliği için; “Corendon Airlines olarak 2022 yazında, haftada toplam49 İngiltere uçuşu gerçekleştiriyoruz. Antalya ve İngiltere ortasında ağır bir uçuş programı düzenledik. İki güçlü Türk markasının İngiltere’deki büyüme amaçları kapsamında birlikte yola çıkmasından gurur duyuyoruz. Hull City taraftarlarını Türkiye’ye getirerek, sporda bir kültür elçisi misyonu üstlenmeyi hedefliyoruz. Türk menşeili bir marka olarak yurt dışında hem Acun Ilıcalı’nın gayelerine ortak olmak hem de İngiltere’deki faaliyetlerimizi ve imajımızı güçlendirmek ismine bizim için heyecan verici bir sponsorluğa imza atıyoruz. Hull City ile birlikte muvaffakiyete uçmayı diliyoruz. İş birliğimizin her iki tarafa da iyi olmasını temenni ederiz.” dedi.