Çöp Adam dizisinde Elçin Sangu’nun Peri’si için izleyicinin yüreğini fena sızlattılar!

3 CsaHaber.com/Detay – Star TV’de çarşamba akşamları devam eden Çöp Adam dizisi Engin Altan Düzyatan...

Çöp Adam dizisinde Elçin Sangu’nun Peri’si için izleyicinin yüreğini fena sızlattılar!
3

CsaHaber.com/Detay – Star TV’de çarşamba akşamları devam eden Çöp Adam dizisi Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun performanslarıyla da beğeni topladı.

Dizinin farklı hikayelerine kapılan izleyiciler özellikle Mitani’nin hakkını verdiği Peri karakterinin diziye konulmasından şikayetçi oldu. Perry artık işlediği her suçun cezasını çeken biri konumundadır. Tamer ve ailesinin yaptıkları artık Perry’nin hikayesini ilgiyle izleyenlerin kalbini kıracak bir noktaya gelmiştir.

Bu sezonun başından itibaren senaryosundan farklılık gösteren Çöp Adam dizisi sadık bir izleyici kitlesine de sahip olduğunu ve ortalama reytingler elde ettiğini gösteren bir eser haline geldi. Başarı hikayeleri, harika performanslar ve bir sonraki bölümde neler olabileceğine dair belirsizlik seyircide yoğun bir merak uyandırıyor.

Ancak dizinin pek çok hayranı Peri karakterinin başına gelenlere sosyal medya ortamında itiraz etti. Bir izleyici şu yorumu yaptı: “Yaşadığı onca şeyden sonra mutluluğu hak eden tek kişi Peri değil. Keşke Peri’nin işkence gördüğü son birkaç bölümde değil, iyileştiğini ve ona yapılanlardan sorumlu tuttuğunu görseydik.”

Çöp Adam dizisinin çok sayıda izleyicisi, Perry karakterinin uğradığı haksızlığa benzer eleştiri ve direnişlerini dile getirdi. Sosyal medya ortamında Çöp Adam dizisi bu tür eleştirilerle öne çıkıyor.

Dizinin bundan sonraki bölümlerinde ne olacağı bilinmez ancak yazarların Peri karakterini tanıttığı nokta izleyicilerde isyanı ateşledi. Çöp Adam dizisi 31 Mayıs Çarşamba günü 23. bölümüyle beyaz perdedeki varlığını sürdürecek.

Serinin takipçilerine göre hikayenin anlam kazanması için Perry’nin artık kendi yoluna gitmesi gerekiyor. İzleyiciler, Peri’nin karakterinin iyileşmesi, Tamer’den kopması ve ona değer veren yeni biriyle hayatına devam etmesi gerektiğini hissetti.

Yazarların aynı fikirde olup olmadığını veya dizinin hikayelerinin nasıl şekilleneceğini kimse bilmiyor. Ancak Peri karakterine yapılan daha fazla eziyet izleyicinin sinirlerini bozacak gibi görünüyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir