CEPTETEB İŞTE’de şahıs firmaları için görüntülü görüşme ile anında müşteri olma dönemi başladı

Türk İktisat Bankası (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB İŞTE aracılığıyla, birinci sefer müşteri olanlara ayrıcalıklı...

CEPTETEB İŞTE’de şahıs firmaları için görüntülü görüşme ile anında müşteri olma dönemi başladı

Türk İktisat Bankası (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB İŞTE aracılığıyla, birinci sefer müşteri olanlara ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor.

Türk İktisat Bankası (TEB), ticari ve işletme müşterilerinin gereksinimlerine özel tasarlanmış ve geliştirilmiş geniş kapsamlı dijital bankacılık platformu CEPTETEB İŞTE uygulaması üzerinden manzaralı görüşme ile şahıs firması sahipleri için şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan dakikalar içinde müşteri olma periyodu başladı. Şahıs firması olmayan hükmî kullanıcılar da cepteteb  adresindeki “Müşteri Ol” kısmında yer alan formları doldurarak yeniden dakikalar içinde müşteri olma süreçlerini süratlice başlatabiliyor.

Bu yıl sonuna kadar birinci kez CEPTETEB İŞTE’li olan müşteriler taşınabilir ya da Kurumsal İnternet Bankacılığı kanalına giriş yaptıklarında 90 gün boyunca geçerli olacak fiyatsız 2.023 adet TL Havale süreci, fiyatsız 2.023 adet EFT süreci, fiyatsız 63 adet takas çek tahsilatı ve 1 adet Fiziki Taşınabilir POS fiyat muafiyeti avantajlarından yararlanabilecek.

Şirketler için 7/24 bankacılık süreci imkanı 

CEPTETEB İŞTE ile anlık olarak bakiye ve hesap hareketleri takip edebildiği üzere, istenilen bir hesap ya da tüm hesaplara gelen ve giden meblağları 7 günlük yahut 7 aylık geçmiş eğilimi de izlenebiliyor. Birebir vakitte kart harcamaları, yatırım hesaplarındaki toplam kıymetler ve POS aygıtlarındaki ciro eğilimleri de 7/24 platform üzerinden takip edilebiliyor.

Müşteriler uygulama üzerinden QR kod ile çek denetimi sağlayabilirken tıpkı vakitte yaklaşan çek ödemelerini izleyebiliyor. Anında İşveren Kart, Taksitli Ticari, Rotatif ve Spot tiplerindeki kredilerini bankaya gelmeden kullanabiliyor. Ayrıyeten Taksitli ticari kredi ve Şirket Kredi Kartı limitlerine kağıtsız ve dijital olarak süratlice başvuran müşteriler süreçlerine ait yazılı talimatlarını da fotoğraf çekme kolaylığıyla anında TEB şubelerine iletebiliyor. 

Hızlı ve Kolay Kullanım ile Vakit Kazanımı

Platformda yer alan akıllı arama özelliği ile müşteriler süreç, hesap hareketi yahut tarifli süratli süreçlerini kolaylıkla bulabiliyor, transfer ve ödemeler sayfasında listelenen son ve sık yapılan süreçler ile daha süratli hareket edebiliyor. Müşteriler CEPTETEB İŞTE ile hesap ve kart süreçleri, para transferi, vergi ve kurum ödemeleri üzere günlük bankacılık süreçlerini, çek, senet, kredi ve üye işyeri işlevleri üzere “nakit yönetimi” süreçlerini, döviz, altın, vadeli hesap üzere yatırım süreçlerini şubeye gitmeden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

POS Süreçlerinde özel ayrıcalıklar

Ticari hayatın en kıymetli modüllerinden biri olan POS süreçleri özelinde de müşteriler CEPTETEB İŞTE üzerinden POS hesaplarındaki bakiyeyi anlık takip etmenin yanı sıra 7 aylık ve 7 günlük ciro eğilimleri ile işyerinin performansını takip edebiliyor ve hesap özetlerine anında ulaşabiliyor. Tüm bunlara ek olarak Gereksinim halinde blokedeki birikmiş fiyatlar anında kullanıma açılabiliyor.   Müşteriler ayrıyeten uygulama sayesinde POS aygıtları ile ilgili anında arıza kaydı açıp yeni aygıt talebinde bulunabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak için son tarih 31 Aralık

31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılmak için tüketicilerin birinci sefer CEPTETEB İŞTE’li olması gerekiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı