Canlı yayında yemek yaparken mutfağını yakan güzel yayıncı, izleyicilerinden yardım istedi

Twitch‘te canlı yayın yaparken yağ dolu tavaya su tutan yayıncı, tavadaki alevin yayılmasıyla bir arada...

Canlı yayında yemek yaparken mutfağını yakan güzel yayıncı, izleyicilerinden yardım istedi

Twitch‘te canlı yayın yaparken yağ dolu tavaya su tutan yayıncı, tavadaki alevin yayılmasıyla bir arada panik halde izleyicilerinden yardım davetinde bulundu. Görüntünün toplumsal medyada viral olmasının akabinde ise yayıncı, toplumsal medya hesabından uygun olduğunu söyledi.

CANLI YAYINDA YEMEK YAPARKEN MUTFAĞI YAKTI

Tava bir anda alev almaya başlayınca ne yapacağını bilemeyen yayıncı, alev almış tavayı söndürmek için suyun altına tuttu, lakin alev daha da harlandı ve alevler kısa müddetliğine etrafa yayıldı. Panik bir halde izleyicilerinden yardım isteyen yayıncı Kelly Caron, itfaiye departmanının geldiğini ve ateşin söndüğünü bildirdi.

İZLEYİCİLERİNDEN YARDIM İSTEDİ

Bir anda alev alan tavasını soğuk suya tutmaya çalışan yayıncının yağ ve su kombinasyonunu birleştirmesiyle birlikte alevler büyüdü ve kısa müddetliğine etrafa sıçradı. Ne yapacağını bilemeyen yayıncı, izleyicilerinden yardım istedi.

CANLI YAYINDA YANGIN KAZALARI ARTTI

Twitch‘te canlı yayın yapan yayıncıların başına birçok can sıkan durum gelmektedir. Geçtiğimiz aylarda konutunda Twitch yayını yaparken bir yayıncının meskeninde çıkan yangın sonrası yayın yaptığı odası saniyeler içerisinde duman altına gömüldü ve konutunun eksiksiz yandığını bildirdi.