Call of Duty: Modern Warfare 2 için ilk fragman geldi

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ile ilgili resmi bilgiler gelmeye devam ediyor. Bir mühlet...

Call of Duty: Modern Warfare 2 için ilk fragman geldi

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ile ilgili resmi bilgiler gelmeye devam ediyor. Bir mühlet evvel oyunun 28 Ekim’de çıkacağını duyuran Activision, artık de Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 için birinci fragmanı yayınladı. İşte Çağdaş Warfare 2 konusu, çıkış tarihi ve merak edilen başka ayrıntılar.

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 için tarih verildi

Call of Duty’nin toplumsal medya hesaplarından yeni bir fragman yayınlandı. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’nin “Ultimate Team” için hazırlanan yaklaşık bir dakikalık görüntüsü, gerçek savaş alanındaki efsane grubu gözler önüne seriyor.

çıkış tarihi aşikâr oldu!

Birinci fragman ile birlikte yeni oyunun duyurulacağı tarih de açıklandı. 8 Haziran’da dünya çapında gösterime girecek olan Çağdaş Warfare 2, Ghost’u göstermesiyle birlikte beklentileri şimdiden yükseltmeyi başardı.

Çağdaş Warfare 2’de Task Force 141; Kaptan John Price, Simon “Ghost” Riley, John “Soap” MacTavish, Kyle “Gaz” Garrick ve Meksika Özel Kuvvetleri’nden Albay Alejandro Vargas üzere ikonik karakterler ile geri dönecek.

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’nin konusu ise tam olarak bilinmiyor. Ancak toplumsal medyada dolaşan sızıntılar kıssanın, Kolombiyalı uyuşturucu karteliyle savaşan özel kuvvetleri ele alacağını tez etti. Bu şimdi doğrulanmasa da, Çağdaş Warfare 2’ye yakışacak.

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2, Çağdaş Warfare serisinin 2019’da yine başlatılmasının devamı niteliğinde olacak. Oyun, bu yıl 28 Ekim’de şimdi belirtilmemiş platformlar için piyasaya sürülecek. Fakat klasik olarak Windows PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S gelmesini bekleyebiliriz.

Ayrıyeten oyun, uzun yıllar sonra Steam’e gelecek birinci Activision imali olacak üzere duruyor. Steam’in Twitter hesabından paylaşılan tweet’te resmi bir açıklamaya yer verilmedi, lakin Windows sürümünün Steam’de sunulabileceği işaret edildi.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Shiftdelete / Gamegar