Büyük PlayStation İsimleri Dizi Oluyor

God Of War, Gran Turismo ve Horizon üzere değerli PlayStation isimleri dizi oluyor. Sony Gelen...

Büyük PlayStation İsimleri Dizi Oluyor

God Of War, Gran Turismo ve Horizon üzere değerli PlayStation isimleri dizi oluyor.

Sony

Gelen yeni haberlerle birlikte Sony’nin öbür isimler için de planları olduğu ortaya çıktı. 26 Mayıs’ta gerçekleştirilen bir yatırımcı toplantısında ortaya atılan ve kesimin insider isimlerinden olan David Gibson tarafından da doğrulandığı üzere Sony’den yeni uyarlamalar görmeye devam edeceğiz. Sony lideri Jim Ryan da bir soru yanıt etkinliğinde şirketin uyarlama üretimleri çok daha ilerleteceğini ve genişleteceğini söyledi.

Gelen haberlere nazaran God Of War, Horizon ve Gran Turismo dizi oluyor. Horizon dizisini Netflix yaparken Amazon da God of War’dan sorumlu olacak. Gran Turismo’nun hangi servis tarafından geliştirileceği ise şimdilik aşikâr değil. Daha öncesinde duyurulan Last of US ise HBO tarafından geliştiriliyor. Görünen o ki Sony diziler konusunda farklı isimlerle çalışmayı tercih ediyor. Gran Turismo’yu kimin yapacağı ise şimdilik merak konusu.

Star Wars Jedi: Survivor Duyuruldu

Hem Netflix hem de Amazon uyarlama isimler konusunda popülariteye sahip. Netflix bilhassa Arcane ile bir arada seyircilerin beğenisini kazandı. Oyun uyarlamalarıyla uğraşmasa da The Boys ve Invincible üzere üretimlerin varlığı da Amazon’un bu mevzuda bir oldukça potansiyeli olduğunu gösteriyor. Bu devlerin ellerindeki PlayStation isimleri ile nasıl işler çıkaracağını ise önümüzdeki yıllarda göreceğiz.

SaveButonu / Gamegar