Balinalar, Borsaya Kürekle Bu Altcoin’i Taşıyor! ‘Satılabilir’

Balinaların bugün hareketleri bitecek üzere değil. Bugün kıymetli ölçüde altcoin taşıdılar. Taşıdıkları altcoin ise Shiba...

Balinalar, Borsaya Kürekle Bu Altcoin’i Taşıyor! ‘Satılabilir’

Balinaların bugün hareketleri bitecek üzere değil. Bugün kıymetli ölçüde altcoin taşıdılar. Taşıdıkları altcoin ise Shiba Inu. Haberin detaylarına bir bakalım.

Altcoin Shiba Inu için hareket günü

Şaşırtıcı ölçüde altcoin Shiba Inu büyük global borsa Huobi’ye aktarıldı. Shibarium lansmanı ertelenirken balina Huobi’ye yaklaşık 280 milyar SHIB aktardı. Etherscan’dan alınan bilgilere nazaran, son birkaç saat içinde, yaklaşık 280 milyar Shiba Inu Huobi’ye gitti. Muhtemelen bu tokenleri balinalar satacaklar. Bilindiği üzere bu türlü bir durum fiyat için olumsuz bir durum.  Gönderilen tokenlerin dolar olarak kıymeti 2.360.220 dolar. Bu ortada, Shiba Inu grubunun kıymetli bir üyesi, Shibarium lansmanının mümkün tarihleri hakkında yeni bilgiler paylaştı. Buna nazaran lansman başlangıçta yapılan duyurudan daha sonra gerçekleşebilir.

balinalar borsaya kurekle bu altcoini tasiyor satilabilir 0 JWuLPQsu

60dda12e ile biten bir cüzdan, üç saatten biraz daha uzun bir mühlet evvel bir “Huobi 30” cüzdanına şaşırtan ölçüde 278.000.000.000 SHIB aktardı. Şu anda cüzdanda 1.148.355.556.531 SHIB yer alıyor. Bu adresten daha evvel yapılan süreçlerin listesi 192 gün evvel misal bir harekete işaret ediyor. O vakit 300.000.000.000 adet altcoin SHIB, Huobi borsasına gönderilmişti. Sonuçta birebir cüzdan toplamda yaklaşık 600 milyar adet Shiba Inu’yu satmak için Huobi’ye gönderdi.

Başka süreçlerde var

Etherscan ayrıyeten 25,3 milyar SHIB’yi her biri 2 milyar ve 1 milyar altcoin Shiba Inu coin’lik modüller halinde taşıyan yaklaşık bir düzine öteki süreçle ilgili dataları de paylaştı. Bu tokenlerin birçoğu Binance borsasına aktarıldı.

balinalar borsaya kurekle bu altcoini tasiyor satilabilir 1 YbVVhpdB

Kriptokoin.com olarak daha öncede yer verdiğimiz üzere dün tek bir saat içinde 36,5 milyar SHIB yer değiştirdi. Bunların bir kısmı satın alma hareketi olarak kendini gösteriyor. Başka taraftan bir kısmı da OKX’te satışa husus oldu. Ayrıyeten balinaların satma aksiyonunda bulunduğu sorsalar ortasında Crypto.com ve KuCoin borsaları da yer alıyor. .

Shibarium’un piyasaya sürülmesinde gecikme mi var?

Altcoin SHIB takımının resmi içerik pazarlama uzmanı @LucieSHIB, Layer-2 ağı Shibarium’un lansmanının bu yıl 3. çeyrekte gerçekleşebileceğini tweetledi. Buradaki beklentisi bir SHIB geliştiricisi Shibarium1 tarafından paylaşılan bilgilere dayanıyor.

Lucie birebir tweet’te, başlangıçta bu geliştiricinin Shibarium’un kullanıma sunulacağı ay olarak Ağustos’u belirttiğini vurguluyor. Geliştirici takımın başı olan ve Shytoshi Kusama takma ismini kullanan kişinin lansamanın muhtemelen Temmuz ayında gerçekleşeceğini söylediğini paylaştı. Fakat, artık işler değişmiş üzere. Lucie, topluluğa Shibarium üzerinde çalışan birkaç grup olduğunu belirtti. Hatta yapay zekayı Layer-2 ağına entegre etmeyi planladıklarını hatırlattı.

balinalar borsaya kurekle bu altcoini tasiyor satilabilir 2 YkHHT8jU

Topluluğun altcoin kararlılığı sürüyor

Altcoin Shiba Inu Topluluğu, günlük milyonlarca token yakıyor. Böylece devasa SHIB arzını azaltma konusundaki sarsılmaz kararlılık karşımıza çıkıyor. Topluluk son 24 saat içinde on iki farklı süreçle meyyit cüzdana 40.877.932 adet SHIB gönderdi.

Ancak, son gelişmelerin Shiba Inu fiyatı üzerinde rastgele bir olumlu tesiri olmadı. Yazıyı yazarken SHIB, son bir günde %0,22 düşüşle 0,000008436 dolardan süreç görüyor. Tokenin fiyatı eski günlerine dönecek mi?