Aslan’da Roberto Mancini sesleri! Hamamcıoğlu seçilmesi halinde İtalyan hoca geri dönüyor

Galatasaray‘da 11 Haziran’da yapılacak olan seçimli genel şura öncesi iki lider adayı da çalışmalarını sürdürüyor....

Aslan’da Roberto Mancini sesleri! Hamamcıoğlu seçilmesi halinde İtalyan hoca geri dönüyor

Galatasaray‘da 11 Haziran’da yapılacak olan seçimli genel şura öncesi iki lider adayı da çalışmalarını sürdürüyor. Eski lider Ünal Aysal ise lider adayı Eşref Hamamcıoğlu’nu destekliyor. Ajansspor’dan Burhan Can Terzi’nin haberine nazaran eski lider Aysal; Galatasaray’ın yine başına geçme noktasında, başarılı İtalyan çalıştırıcıdan olumlu geri dönüş aldı.

SEÇİM YARIŞI KIZIŞTI

Seçim öncesi Dursun Özbek tarafı gayrimenkul projeleri ve kasa kolaylığı vaatlerini ön plana çıkardı. Eşref Hamamcıoğlu ise gelecek hafta değerli açıklamalarda bulunacak. Hamamcıoğlu, İnan Kıraç, Adnan Öztürk ve Ünal Aysal ile birlikte çalışarak seçimde savlı pozisyonda olmak istiyor.

GALATASARAY İLE TÜRKİYE KUPASI KAZANDI

30 Eylül 2013’te Fatih Terim’in yerine grubun başına getirilen Mancini, sarı kırmızılı takımın başında 46 resmi maça çıktı. Galatasaray, İtalyan çalıştırıcı idaresinde 25 galibiyet, 13 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldı. Bu müsabakalarda Aslan, rakip filelere 82 gol atarken, kalesinde 47 gol gördü. Mancini, Galatasaray’daki en değerli muvaffakiyetini Ziraat Türkiye Kupası’nda ortaya koydu. Sarı kırmızılılar, deneyimli teknik adam idaresinde kupayı müzesine götürme başarısı gösterdi. Üstün Lig’i ise 2. sırada tamamladı.