Bahçeli ziyareti ortalığı karıştırdı! İnce ve Enginyurt çok fena birbirine girdi, tornistan polemiği büyüyor

Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’nin MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’ye tarım siyasetlerini iletmek emeliyle...

Bahçeli ziyareti ortalığı karıştırdı! İnce ve Enginyurt çok fena birbirine girdi, tornistan polemiği büyüyor

Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’nin MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’ye tarım siyasetlerini iletmek emeliyle gerçekleştirdiği ziyaret, siyaset kulislerini hareketlendirdi.

MUHARREM İNCE’Yİ ELEŞTİRDİ

Demokrat Parti Genel Lider Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’yi eleştirdi.

“BENİM MAAŞIMA HACİZ GELİRKEN, İNCE MHP GENEL MERKEZİ’NDEYDİ”

Enginyurt, Twitter hesabından şu bildirisi paylaştı: “Muharrem İnce, Sayın Bahçeli ve Cumhur İttifakına saldırdığı periyotlarda, Sayın Bahçeli ve Cumhur İttifakına sahip çıkarak İnce’ye sert kelamlar ettiğim için Milletvekili maaşıma haciz konulurken, İnce, MHP Genel Merkezindeydi. Yorum sizlerin.” Cemal Enginyurt’un iletisi sonrası bir paylaşım da Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’den geldi.

“TORNİSTAN CEMAL”

İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Şov için iPhone kıran, sonra kırmadım demoydu diye tornistan yapan Cemal, sert kelamlar söylediğin için değil hakaret ettiğin için tazminat ödemeye mahkum oldun. Çarpıtma! Ben DP dahil 19 partiye tarım, besin, pahalılık için mektup yazdım, randevu veren 7 parti ile de görüştüm” dedi.

“ADAM KAZANDI DİYEN SEN DEĞİL MİSİN?”

Enginyurt da İnce’ye karşılık vererek, “Sana ve hakareti meslek edinen trollerine gerekeni söylemekten geri kalmam. Tabi ki hakaret ettiğim için ödedim tazminatı. Senin o gün söylediklerine karşılık verdim. Tornistanı sen âlâ bilirsin. Adam kazandı diyen sen değil misin. Kazanamasan tavukçuluk yapacaktın ne oldu?” sözlerini kullandı.