Analist: Bu 4 Metaverse Coin Haziran’ın Yıldızı Olabilir!

Kripto para metaverse coin furyası 2022 yılı için nitekim de tepe yapmıştı. Artık herkes yeni...

Analist: Bu 4 Metaverse Coin Haziran’ın Yıldızı Olabilir!

Kripto para metaverse coin furyası 2022 yılı için nitekim de tepe yapmıştı. Artık herkes yeni bir boğa döneminde bu kripto para ünitelerinin hangi atılımları yapacağını merak ediyor. Bu yüzden paylaşılan fikirlerin son derece değerli bir yeri bulunuyor.

Bu 4 Metaverse Coin dikkatleri çekiyor

Twitter’di CryptoFaibik isimli analist bu noktada görüşlerini paylaşıyor. Buna nazaran analist SAND, AXS, ENJ ve MANA’nın gelecek vaat eden dört metaverse coin olduğunu belirtiyor. Analist, belirlenen kripto paraların her biri için üst taraflı amaçları varsayım etmek için grafikler kullandı. CryptoFaibik, MANA’nın sıçrayışta 5,79 dolara tırmanarak tam bir toparlanma kaydedeceğini bellirtiyor.

analist bu 4 metaverse coin haziranin yildizi olabilir 0 DBnTanbH

Ayrıca analist Haziran ve Temmuz ayları için umut verici görünen 4 metaverse coin olarak SAND, AXS, ENJ ve MANA’ya özel olarak işaret ediyor. CryptoFaibik, kimi grafiksel tahlillerle birlikte her bir tokenin grafik ekran imgelerini kullanarak konumunu açıklıyor.

https://twitter.com/CryptoFaibik/status/1661608943104458752

Binance’ten üç günlük bir SAND/USDT grafiği kullanan CryptoFaibik, metaverse coin SAND’ın Kasım 2021’den bu yana aşağı istikametli bir diyagonal kanal üzerinde olduğunu ortaya koyuyor. O vakitten bu yana, fiyat 8,5 dolardan geriledi. Buna nazaran şu anki fiyatı olan 0,5 dolara kadar aralıklı geri çekilmeler oldu. Bir öteki tabir ile istikrarlı bir düşüş yaşadı. Bu süreçte SAND, kıymetinin yaklaşık %94’ünü kaybetti. Analist CryptoFaibik‘e nazaran, SAND’ın talihi değişmek üzere. SAND’ın 2,2 dolar fiyat bölgesine hakikat yükseldiğini görecek üst taraflı bir kırılma öngörüyor.

Diğer kripto para üniteleri için ne düşünüyor?

CryptoFaibik, SAND ile tıpkı modeli sergileyen AXS için de emsal bir trend gelişimi öngörüyor. AXS, benzeri bir aşağı taraflı diyagonalde 171,85 dolardan 6,9 dolara düştü. AXS yaklaşık %96 kıymet kaybetti. Fakat CryptoFaibik trendin bilakis döneceği fikrini taşıyor. Üst gerçek bir kırılmanın metaverse coin AXS’yi iki ay içinde 29,82 dolar civarına çıkaracağını iddia ediyor.

Metaverse coin ENJ için CryptoFaibik, tokenin halihazırda birinci kırılmayı gerçekleştirdiği azalan bir üçgen çizdi. Analist, mevcut dayanağı tekrar test etmek için geri çekildikten sonra, fiyatın sıçrayacağını düşünüyor. Böylece ENJ’nin üst yanlışsız yönelmesi kelam konusu. Buna nazaran metaverse coin ENJ’nin şu anki fiyatı  0,3272 dolar. Analist birinci etapta  1,0076 doları vurguluyor. Öbür taraftan ENJ, Kasım 2021’de 4,999 dolardan geriledi. Bu durum bedelinin %93’ünü kaybettiğini gösteriyor.

analist bu 4 metaverse coin haziranin yildizi olabilir 1 jmAOz9Jz

Kriptokoin.com olarak vakit zaman görüşlerine yer verdiğimiz CryptoFaibik, MANA’nın uzun süren bir düşüş trendine işaret ediyor. Buna nazaran bu düşüş trendinin akabinde metaverse coin MANA’nın simetrik bir üçgenden çıkmanın eşiğinde olduğunu öngörüyor. MANA, Kasım 2021’de 5,9 dolardan şu anki fiyatı olan 0,45 dolara düştü. Bu düşüş, analistin fiyatın toparlanacağını düşündüğü %92’lik bir kaybı temsil ediyor. CryptoFaibik, MANA’nın sıçrama sırasında 5,79 dolara tırmanarak tam bir toparlanma kaydedeceğini öngörüyor.