F Kasko, HDI Sigorta ile Ford sahiplerinin daima yanında

Ford binek ve ticari araç sahiplerinin kendilerini daima inançta hissetmesini sağlayan F Kasko, sigorta kesiminin...

F Kasko, HDI Sigorta ile Ford sahiplerinin daima yanında

Ford binek ve ticari araç sahiplerinin kendilerini daima inançta hissetmesini sağlayan F Kasko, sigorta kesiminin öncülerinden HDI Sigorta ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Ford kullanıcıları, artık kasko poliçelerini HDI Sigorta’dan da alarak F Kasko ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabiliyor.

Yalnızca Ford markalı araçlara özel olarak sunulan, genişletilmiş kasko poliçesi F Kasko; kullanıcıların Ford bayilerinde orjinal kesim ve eğitimli uzman işçiyle, Ford güvenlik standartlarında tamirat hizmeti almasını sağlıyor. Ford binek ve ticari araç sahipleri, artık kasko poliçelerini F Kasko eserini sunan şirketler ortasına katılan HDI Sigorta’dan alabiliyor. F Kasko’ya Ford bayilerinin sigorta üniteleri ve HDI Sigorta’dan ulaşılabiliyor.

Ford kullanıcıları; F Kasko ile kendilerini her vakit inançta hissediyor. Türkiye’nin her yerinde hizmet alabilen Ford sahipleri; muafiyetsiz yepyeni cam değişimi, muhakkak bir limite kadar ekspertiz ve süratli tamir ayrıcalığı, 65’e varan hasarsızlık indirimi ile zelzele, terör üzere beklenmedik olaylar için muafiyetsiz sigortalama üzere fırsatlardan yararlanabiliyor.

Ford Türkiye İş Alanı Başkanı Özgür Yücetürk, F Kasko ve HDI Sigorta iş birliğiyle ilgili “F Kasko ile Ford araç sahiplerine sağladığımız sağlam ve kaliteli servisi, HDI Sigorta’nın sigortacılık alanındaki milletlerarası tecrübesiyle sunmaya devam edeceğimiz için çok memnunuz. ‘F Kasko ile yanında Ford var’ diyerek, müşterilerimizin Ford bayilerinde yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarla, fabrika standartlarında, etraf dostu bir atmosferde tamirat, boya ve öteki tüm süreçlerini yaptırabilmelerini sağlıyoruz. Partnerlerimiz ortasına HDI Sigorta ile araç sahiplerimiz, F Kasko tercihlerinin keyfini çıkarmaya devam edecek” diye konuştu.

İş birliğine ait HDI Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, ‘‘Sigortacılık ve otomotiv dalını birbirinden başka pahalandırmak pek mümkün değil, bu noktada bölümler ortası iş birlikleri de büyük ehemmiyet taşıyor. Alanında öncü otomotiv markası Ford ile gerçekleştirdiğimiz bu değerli iş birliğinin, sigortalılarımıza sunduğumuz kapsamlı hizmet ağını yaygınlaştırma yolunda kıymetli bir adım olacağına inanıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı