1 Milyon Metrekareye Yakın Elektrik Taahhüt Süreci Tamamlandı

Forsel Elektrik Güç A.Ş. Türkiye genelinde, Elektrik Taahhüt, Güneş Enerji Santralleri ve Elektrikli Araç Şarj...

1 Milyon Metrekareye Yakın Elektrik Taahhüt Süreci Tamamlandı

Forsel Elektrik Güç A.Ş. Türkiye genelinde, Elektrik Taahhüt, Güneş Enerji Santralleri ve Elektrikli Araç Şarj İstasyonları alanlarında faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürüyor.

Şirket bugüne kadar 1 milyon m²’ye yakın elektrik taahhüt sürecini muvaffakiyetle tamamlayarak paydaşlarına kıymet katmaya devam ediyor.

Elektrik taahhüt iş süreçlerinin denetleyici ve düzenleyici kuruluşlar tarafından yönetmeliklere uygun olarak projelendirilmesi gerektiğine vurgu yapan Forsel Elektrik A.Ş. Genel Koordinatörü Kazım Bıyıklı, titiz çalışmalar sonucunda problemsiz iş teslimlerinin yapılabileceğini söz etti.

30 Mühendis 300’e Yakın Saha Takımı Etkin Hizmet Veriyor

Elektrik taahhüt projelerinin sağlıklı devam edebilmesi için alanında uzman iş gücüne muhtaçlığın hayati ehemmiyette olduğunu söz eden Forsel Elektrik A.Ş. Genel Koordinatörü Kazım Bıyıklı, şöyle devam etti:

“Ana faaliyet kolumuz olan elektrik taahhüt alanında farklı konseptlerde iş süreçlerini halihazırda yürütüyoruz. İş merkezleri, akıllı binalar, yüksek kuleler, fabrikalar üzere farklı dallarda faaliyet gösteren kuruluşlara hizmetler sunuyoruz.

Projelendirme süreçlerini tamamlayıp elektrik taahhüt işlerini hayata geçirdiğimiz şirketlerdeki hizmetlerimizde; orta tansiyon trafo merkezlerinden- kuvvetli akım dağıtım sistemlerine, güvenlik ve yangın ihbar sistemlerinden- telefon, veri ve yapısal kablolamaya uzanan her ayrıntısı titiz bir halde kurguluyoruz.

Forsel Elektrik A.Ş. olarak bugüne kadar toplamda 1 milyon m² ’ye yakın elektrik taahhüt sürecini muvaffakiyetle tamamlayarak teslimlerini gerçekleştirdik. Bünyemizdeki 30 mühendis ve 300’e yakın saha takımımızla hizmet verdiğimiz firmalara paha katmaya devam ediyoruz.” dedi.

Doğru Projelendirmeler Tesirli Sonuçlar Alınmasını Kolaylaştırıyor

Elektrik taahhüt projelerinin tasarım evresinden, iş güvenliğine kadar uzanan ayrıntılı bir yerde ele alınması gerektiğine dikkat çeken Forsel Elektrik A.Ş. Genel Koordinatörü Kazım Bıyıklı, şöyle devam etti:

“Proje tasarım basamağından başlayan süreç, teknik ayrıntıları ile hakikat markaların tercihinin yapılması ve yanlışsız bir ihale evrakının hazırlanmasıyla hayata geçiyor.

İhalesi gerçekleşen projede teklifimizin olumlu sonuçlanmasıyla devam eden akışta, işverenlerimizle yapılan iş programlarının akabinde projenin uygulaması başlıyor.

Çalışmalarımızı müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak alana yansıtırken, iş sıhhati ve güvenliği prensiplerine bağlı kalarak, etrafa karşı olan sorumluluğumuzu da her vakit ön planda tutarak ilerliyoruz.

İş akışının profesyonel takım, ekipmanlar ve alanında ehil elektrik – elektronik mühendislerinin dahil olduğu bir takım tarafından gerçekleştirilmesinin, can ve mal güvenliği açısından kritik bir ehemmiyete sahip olduğunu biliyoruz ve bu doğrultuda planlamalarımızı yapıyoruz.” dedi.

“Sektörümüze Kıymet Katmaya Devam Ediyoruz”

Forsel Elektrik Güç A.Ş.’nin elektrik gücünün kullanımı konusunda gereksinim duyulabilecek her türlü hizmeti; inançlı, teknolojik, ekonomik, uygun şartlarda, çağdaş usullerle sağladığını ve bunun sürekliliğini prensip edindiğini vurgulayan Kazım Bıyıklı,

“Ülkemizin önde gelen projelerine attığımız imzalar ile elde ettiğimiz birikim ve deneyimimizi işimize yansıtıyor, Fortes Küme şirketlerinin değerli bir kesimi olarak öbür küme şirketlerimizle olan uyumumuzu güçlü bir formda sürdürüyoruz.

Sektörümüzün başkan tedarikçi markaları ile yaptığımız tahlil iştirakleriyle, kaliteli hizmet ağımızı her geçen gün artırıyor, kesimimizi ileri taşıma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı