ZBEÜ ile Saime Toptan Sosyal Bilimler Lisesi ilk akademi buluşmalarını gerçekleştirdi

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İLE ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA NİSAN AYINDA İMZALANAN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ DOĞRULTUSUNDA SAİME TOPTAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ İLE YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU (YDYO) İLK AKADEMİ BULUŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

ZBEÜ ile Saime Toptan Sosyal Bilimler Lisesi ilk akademi buluşmalarını gerçekleştirdi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Nisan ayında imzalanan işbirliği protokolü doğrultusunda Saime Toptan Sosyal Bilimler Lisesi ile Yabancı Diller Yüksekokulu (YDYO) ilk akademi buluşmalarını gerçekleştirdi.


Dün YDYO Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı, Müfredat Geliştirme Ofisi, Ölçme ve Değerlendirme Ofisi, Konuşma Becerileri Ofisi ve Mesleki Gelişim Birimi’nden temsilci öğretim görevlileri ile birlikte Saime Toptan Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında yüksekokulun idari işleyişi ve ilgili ofis ve birimlerin faaliyetleri hususunda Saime Toptan Sosyal Bilimler Lisesi yetkililerine geniş çerçeveli bir bilgilendirme yapıldı. Ziyarette lise öğrencilerine yönelik YDYO Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı yabancı dilin önemini anlatan bir konuşma yaptı. Dağlı’nın ardından YDYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Murat Dede ve Yabancı Diller Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Cansu Ünal Dombaycı öğrencilere hazırlık eğitimi hakkında bilgi verdi.


Yaklaşık bir saat süren ziyaretin sonunda Sosyal Bilimler Lisesi yetkilileri kurum içi işleyiş ve faaliyetleriyle ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Toplantı, yapılacak çalışmaların planlanması ve bir çalışma takvimi oluşturulması ile sona erdi.