Hakkari milli eğitim yöneticileri sahada

EĞİTİM-ÖĞRETİM SEZONUN SON VİRAJINA GİRİLİRKEN, HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BİLAL GÜR, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİN SON HAFTALARDAKİ MORAL VE MOTİVASYONLARINI EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK AMACIYLA KURUM YÖNETİCİLERİNDEN, EŞ ZAMANLI OLARAK MERKEZ VE İLÇELERDEKİ OKULLARI ZİYARET EDEREK, EĞİTİM FAALİYETLERİNİ YERİNDE İNCELEMELERİNİ İSTEDİ.

Hakkari milli eğitim yöneticileri sahada

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür, kurum yöneticilerinden merkez ve ilçelerdeki okulları ziyaret ederek eğitim faaliyetlerini yerinde incelemelerini istedi.


Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Gür, öğretmen ve öğrencilerin son haftalardaki moral ve motivasyonlarını en üst seviyede tutmak amacıyla kurum yöneticilerinden, eş zamanlı olarak merkez ve ilçelerdeki okulları ziyaret ederek, eğitim faaliyetlerini yerinde incelemelerini istedi. Okulları ziyaret ederek özellikle okuma ve yazmaya geçen minik 1.sınıf öğrencileriyle yakından ilgilenen Müdür Gür ve yöneticileri, öğretmen odalarını da ziyaret ederek eğitim süreçleri ile ilgili görüş alış verişinde bulunuyor, gösterdikleri fedakârlıklar için yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, onlara her türlü destekle yanlarında olduklarını hissettiriyor. İl Millî Eğitim Müdürü ile birlikte eş zamanlı olarak, il müdür yardımcıları, ilçe müdürleri ve şube müdürlerinden oluşan 27 yöneticinin, gruplara ayrılarak yürüttüğü okul ziyaretlerinde, yönetici ve öğretmenlerin moral ve motivasyonlarının en üst seviyede olduğunu gözlemlediler. Milli eğitim yöneticileri, sınav dönemine girildiği bu son haftalardan, eğitim- öğretimin son gününe kadar ziyaretlerini ciddiyetle sürdürecekleri belirtildi.