Yeni Bir Kimlik, Argümanlı Bir Küresel Vizyon

Siber güvenlik teknolojileri ve dijital dönüşüm tahlilleri alanında global bir oyuncu olan Axoft Intelligent Solutions, kurumsal...

Yeni Bir Kimlik, Argümanlı Bir Küresel Vizyon

Siber güvenlik teknolojileri ve dijital dönüşüm tahlilleri alanında global bir oyuncu olan Axoft Intelligent Solutions, kurumsal kimliğini ve logosunu yeniledi. Global genişleme yolunda cesaretli adımlar atmaya devam eden Axoft Intelligent Solutions’un yeni logosu, gelişen bakış açısını, global erişimini ve işinin dinamik tabiatını simgeliyor. Logo dönüşümü, güçlü bir mahallî varlığı sürdürürken global bir oyuncu olma vizyonunu ortaya koyuyor. 

 

Yeni Logo, Temel Prensiplerin Özeti

 Axoft Intelligent Solutions’ın İş Geliştirme ve Küresel Genişleme Yöneticisi Kaan Yünezer, firmanın yeni logosunun iki değerli gayelerini tabir ettiğini vurguladı: Global büyüme argümanımız ve kapsayıcılık. Yünezer, “Yeni logomuz sonları aşma ve dünya çapındaki pazarlarla etkileşim kurma dileğimizi temsil ediyor. Çağdaş tasarımı, bölüm trendlerinin ön saflarında yer alma kararlılığımızın sözü. Öte yandan, yeni logomuzun eşsiz biçimi birlik ve kapsayıcılığı da tabir etmekte. Erişim alanımızı genişletirken farklı perspektifleri ve kültürleri kucaklamaya olan bağlılığımızı yansıtıyor” dedi. 

 

Yerel Teşebbüsler için Fırsatların Kilidini Açmak

 Axoft Intelligent Solutions’un global genişleme stratejisinin merkezinde, mahallî seviyede yenilikçiliği ve girişimciliği teşvik etmeye olan yaklaşımı yatıyor. Startup’ların ekonomik büyüme ve teknolojik ilerleme sağlama potansiyelinin farkında olan firma, lokal teşebbüsleri desteklemek için çeşitli pazarlardaki güçlü pozisyonundan yararlanarak onlara eşsiz fırsatlar sunuyor. Kaan Yünezer, bu fırsatları aşağıdaki başlıklar altında topladı. 

 

  • Pazarlara Erişim: Axoft Intelligent Solutions’un ana şirketi Noventiq ile 60 ülkedeki varlığımız ve mahallî dinamikleri derinlemesine manaya tecrübemizle teşebbüslerin yeni pazarlara verimli bir halde erişmesini ve lokal düzenlemeleri yönlendirmesini sağlıyoruz.
  • Mentorluk ve Kaynaklar: Deneyimli profesyonel grubumuz, teşebbüslere mentorluk ve rehberlik yaparken dal bilgilerine ve başarılı olmalarına yardımcı olabilecek kaynaklara erişim sunmaya hazır.
  • Ağ Oluşturma Fırsatları: Geniş ortak, müşteri ve paydaş ağımız sayesinde yeni teşebbüsler için kıymetli temaslar kuruyor, stratejik ittifaklar kurmalarına ve iş ağlarını genişletmelerine yardımcı oluyoruz.
  • Yatırım ve Dayanak: Axoft Intelligent Solutions, gelecek vaat eden teşebbüslere faal olarak yatırım yaparak hem finansal takviye hem de uzmanlığımıza ve altyapımıza erişim sağlıyor.
  • İnavasyonu Teşvik: Tabanda inovasyonu teşvik ederek, mahallî ekonomileri güçlendirmeyi ve global ilerleme ve kalkınmaya katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

 

Bu Heyecan Verici Seyahatte Bize Katılın

 Yeni logolarının argümanlı global vizyonlarını ve hırslarını çok net bir halde yansıttığını söyleyen Yünezer, “Ortaklarımızı, müşterilerimizi ve yeni girişimcileri bu heyecan verici global genişleme ve inovasyon seyahatinde bize katılmaya davet ediyoruz. Birlikte manileri yıkacak, köprüler kuracak ve fırsatların hudut tanımadığı daha parlak bir gelecek yaratacağız” dedi. 

 

Axoft Intelligent Solutions Hakkında

Axoft Intelligent Solutions Türkiye, 2021 yılında Noventiq Holdings plc bünyesinde siber güvenlik, bilgi teknolojileri optimizasyonu ve DevSecOps alanlarında başarılı markaların katma bedelli distribütörü olarak kuruldu. Bağlı ortağımız Noventiq’in merkezi Londra’da bulunuyor. Noventiq, 6.400 çalışanı ve 31 Mart 2023’te sona eren mali yılında kazandığı 1,6 milyar ABD Doları geliri ile Asya, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da değerli büyüme potansiyeline sahip pazarlar olan 60 ülkede faaliyet gösteriyor. Yeni büyüme alanları yaratarak iş ortaklarının gelişmesine yardımcı olan Axoft, uzman ve mühendislerden oluşan takımıyla her vakit iş ortaklarının yanında yer alır ve onlarla birebir bağlantı kurar. Axoft Intelligent Solutions’ın hizmetleri ortasında iş verimliliği, bilgi süreç ve ağ altyapısı,  veri idaresi, DevSecOps, erişim denetimi ve uç nokta güvenliği bulunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı