V Rising’den bir yeni rekor daha! Steam satış rakamları hızla yükseliyor

Stunlock Studios’un Pazarlama Yöneticisi Johan Ilves’in Twitter’dan yaptığı paylaşımda V Rising’in 1,5 milyon adet satış...

V Rising’den bir yeni rekor daha! Steam satış rakamları hızla yükseliyor

Stunlock Studios’un Pazarlama Yöneticisi Johan Ilves’in Twitter’dan yaptığı paylaşımda V Rising’in 1,5 milyon adet satış yaptığını duyurdu. “Stunlock takımıyla daha fala gurur uyamam ve bu türlü kusursuz bir topluluğa sahip olduğum için daha memnun olamam” kelamlarına yer verdi.

2 HAFTADA 1,5 MİLYON İNDİRMEYE ULAŞTI

Steam‘de son vakitlerin tanınan oyunları ortasında yer alan hayatta kalma vampir oyunu V Rising, 2 haftada 1,5 milyon adet satışa ulaşmayı başardı. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Stunlock Studios’ta Pazarlama Yöneticisi olarak misyon yapan Johan Ilves’in Twitter’dan 1,5 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı.

V RISING KONUSU

Asırlarca süren uykunun akabinde zayıflamış bir vampir olarak uyanın. Hayatta kalmak için kavurucu güneşten saklanırken gücünü yine kazanmak için kan için avla. Vampir imparatorluğunuzu yükseltmek için kalenizi yine inşa edin ve insanları sadık hizmetkârlarınıza dönüştürün. Çevrimiçi müttefikler yahut düşmanlar yapın ya da mahallî olarak tek başınıza oynayın, kutsal askerleri savuşturun ve bir çatışma dünyasında savaş açın.