Türk Telekom’dan mobil müşterilerine özel yüksek hızlı fiber internet kampanyası

Teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolü ile çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaya...

Türk Telekom’dan mobil müşterilerine özel yüksek hızlı fiber internet kampanyası

Teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolü ile çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom mobil müşterilerine özel yeni bir fiber internet kampanyası başlattı.  

Kampanya ile Türk Telekom taşınabilir müşterileri meskende internette de Türk Telekom’u tercih etmeleri halinde yüksek süratli fiber internetten 24 ay boyunca avantajlı fiyatlarla yararlanma bahtı elde ediyor. 

Türkiye’nin fiber gücü olan Türk Telekom, taşınabilir müşterilerine konutta limitsiz fiber internet keyfini cazip fiyatlarla sunduğu kampanyayı hayata geçirdi. Kampanya ile Türk Telekom taşınabilir müşterileri, konutta internette de yeni müşteri olmaları halinde yüksek süratli fiber internetten avantajlı fiyatlarla yararlanırken, taahhüt verdiklerinde 24 ay boyunca fiyat müdafaa bahtı yakalıyor.  

 100 Mbps’ye varan fiber sürat seçeneklerinde toplam 480 TL indirim avantajı

Türk Telekom taşınabilir müşterileri, konutta internette Türk Telekom’u tercih etmeleri halinde 35Mbps limitsiz fiber internet paketini her şey dahil olmak üzere ayda 204 TL yerine 184 TL ödeyerek satın alabiliyor. Kelam konusu indirim 24 ay boyunca geçerli olarak kampanya fiyatı sabit kalıyor. Kampanya dahilinde Türk Telekom müşterileri 35 Mbps’den 100 Mbps’ye varan yüksek süratli fiber internet satın almaları halinde toplam 480 TL indirimden faydalanma imkânı elde ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı