SURVİVOR KİM ELENDİ, kim gitti 5 Haziran 2023? Dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Survivor’dan elenen isimden duygusal veda: “Bir çocukluk hayalim vardı”

Survivor’dan elenen isim ada kurulunda netlik kazandı. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye’de 13 Haziran’da yapılacak...

SURVİVOR KİM ELENDİ, kim gitti 5 Haziran 2023? Dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Survivor’dan elenen isimden duygusal veda: “Bir çocukluk hayalim vardı”
survivor kim elendi kim gitti 5 haziran 2023 dun aksam odul oyununu kim kazandi SfR2G4GG

Survivor’dan elenen isim ada kurulunda netlik kazandı. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye’de 13 Haziran’da yapılacak olan büyük finalde şampiyonun muhakkak olmasına yalnızca günler kaldı. Artık süratli çekimlerin başladığı müsabakada, dün gece eleme gerçekleşti. Bu hafta performans birincileri tarafından potaya gönderilen yarışmacılar Cansu, Ertuğ ve Özgür olarak belirlenmişti. Öte yandan kuruldan evvel yarışmacılar duş ve süper akşam yemeği mükafatı için bir kere daha güçlü parkurda yarıştı. Mükafatı mavi kadro kazanırken, ada kurulunda ise SMS sonuçları aşikâr oldu. Acun Ilıcalı bu hafta en az SMS oyunu alarak Survivor 2023’ten elenen yarışmacının, Cansu olduğunu duyurdu. Cansu veda konuşması ile duygusal anlar yaşattı.

survivor kim elendi kim gitti 5 haziran 2023 dun aksam odul oyununu kim kazandi

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Eleme heyecanının yaşandığı Survivor’da veda eden isim belirlendi. Eleme adaylarının belirlenmesinin akabinde bu hafta Ertuğ, Cansu ve Özgür olmuştu. Acun Ilıcalı, heyecan dolu gecede Survivor SMS oy sonuçlarını duyurdu. En az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Cansu oldu. 13 Haziran’da yapılacak olan büyük final öncesi Survivor’dan 6. olarak ayrılan Cansu son sefer hislerini lisana getirdi.

survivor kim elendi kim gitti 5 haziran 2023 dun aksam odul oyununu kim kazandi WQ8MFM9M

Adaya veda eden Cansu, “Her vakit dediğim bir laf vardı. Bu yol beni nereye kadar götürürse oraya kadar gideceğim demiştim. Benim için yolun sonu geldi. Burada çok hoş günler geçirdim, çok zorlandığım vakitler da oldu. Buraya kadar geldiğim için çok memnunum, son altıya kaldım. Zira ben buraya bir oyuncu olarak geldim. Atlet değilim, profesyonel atletlerle gayret ediyorum. Onlarla yarışmak da benim için keyifti. Bir çocukluk hayalim vardı; Survivor’a gelmek. Ben son altıya kalarak bu hayali taçlandırdığımı düşünüyorum. Son dördü göremediğim için üzgünüm. Son iki eleme kalmıştı. Halkımız bu türlü uygun görmüş. Burada hiçbir vakit duruşumu bozmadım o yüzden çok memnunum. İstemeden bir arkadaşımı kırdıysam özür dilerim. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Âlâ ki varsınız.” dedi.

survivor kim elendi kim gitti 5 haziran 2023 dun aksam odul oyununu kim kazandi

ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Bu hafta eleme adayları kırmızı ve mavi kadrodan çıkmıştı. Performans birincileri tarafından Survivor’da eleme adayları Cansu, Ertuğ ve Özgür olmuştu.

survivor kim elendi kim gitti 5 haziran 2023 dun aksam odul oyununu kim kazandi abUZ6JjR

SURVİVOR’DA KÜÇÜK MÜKAFATI KİM KAZANDI?

Rekabetin büyük finale hakikat daha fazla arttığı Survivor’da yarışmacılar birinci olarak ödül oyunu için parkura çıktı. Oyun öncesi ise kadrolar tekrar kuruldu. Performans birincisi Nefise kırmızı kadrosu (Ertuğ, Osman Can) oluştururken, performans ikincisi olan Yusuf da mavi kadrosu (Özgür, Cansu) belirledi.

survivor kim elendi kim gitti 5 haziran 2023 dun aksam odul oyununu kim kazandi

Takımların muhakkak olmasının akabinde yarışmacılar TV keyfi ile birlikte yemek yemek için parkura çıktı. Nefes kesen yarışın iki cinsini da kırmızı grup kazandı. Akabinde ise yarışmacılar bu defa duş ve süper akşam yemeği için yine gayret verdi. Bu oyunun kazananı ise mavi ekip oldu.