Yalnız Kurt sezon finali mi yaptı, bitiyor mu? Yalnız Kurt neden sezon finali yapıyor? Yalnız Kurt final mi, bitti mi?

Yalnız Kurt, Sinegraf imzalı, birinci kısmı 28 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan, başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan...

Yalnız Kurt sezon finali mi yaptı, bitiyor mu? Yalnız Kurt neden sezon finali yapıyor? Yalnız Kurt final mi, bitti mi?

Yalnız Kurt, Sinegraf imzalı, birinci kısmı 28 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan, başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay’ın yer aldığı Türk üretimi aksiyon ve dram cinsindeki televizyon dizisi. Yalnız Kurt dönem finali mi yaptı, bitiyor mu? Yalnız Kurt neden dönem finali yapıyor? Yalnız Kurt final mi, bitti mi?

YALNIZ KURT DÖNEM FİNALİ Mİ, BİTTİ Mİ?

Yalnız Kurt dizisi bugün 10 Haziran 2022 tarihinde 20. kısmıyla dönem finali yapacak. Dizi gelecek dönem kaldığı yerden devam edecektir.

YALNIZ KURT DÖNEM FİNALİNDE NELER OLACAK?

Topal’ın, Sare ve Ela’yı kaçırarak tuzağa düşürdüğü Altay, vurularak düştüğü uçurumdan kurtulur. Mira yaralanmış, Sare ve Ela ise hala rehin haldedir. Altay, Topal’ın onlara ziyan vermesini engellemek için elini çabuk tutmak zorundadır.

Viking, Kuzey Irak cezaevlerinde devlet tarafından diplomasi ile kurtarılmayı beklerken sürpriz bir ziyaretçisi gelir. Bu sürpriz ismin Viking’i cezaevinden kurtarmak için kaideli bir teklifi vardır. Viking bu kaidesi kabul etmek zorunda kalsa da mevcut durumu avantaja dönüştürecek planları da hazırdır.

Yaralı bir halde Topal’ın elinden kurtulan Mira, Altay ile birlikte hangara gelir. Gidecek bir yeri olmayan Mira’yı Altay hangarda konuk eder. Mira ise Altay’ın odasında Yavuz Yıldırım’ın defterini bulur. Mira’nın başında Altay hakkında taşlar yerine oturmaya başlar. Altay’ın, Yavuz Yıldırım’ın oğlu olduğunu anlamıştır.

Halit’in yaşadığını öğrenen Davut Bahadır onunla yüzleşmek istemektedir. Davut Bahadır’ın yaşadığından haberi olmayan Halit için bu yüzleşme büyük bir şok ve dehşet sebebi olur.

Altay ve Doğan ise tüm hazırlıklarını yapıp yeni bir maksada hakikat ilerlerler. Artık açıktan savaşan bu ikiliyi epeyce şiddetli bir yol beklemektedir.

Uçurumdan son anda kurtulan Altay, Sare ve Ela’yı kurtarabilecek mi, yoksa Topal evvel mi davranacak? Viking’i Kuzey Irak’taki hücresinde ziyaret eden kişi kim ve Viking’e ne teklif etti? Altay’ın Yavuz Yıldırım’ın oğlu olduğunu öğrenen Mira ne yapacak? Halit’in yaşadığını öğrenen Davut ve Halit’in büyük yüzleşmesinde neler yaşanacak? Altay ve Doğan’ı harekete geçiren yeni maksatları ne olacak?

YALNIZ KURT DÖNEM FİNALİ OYUNCU KADROSU

Ana karakterler

Altay Kurtoğlu/Yiğit Yıldırım (Hasan Denizyaran): Annesini ve istihbaratçı olan babasını küçük yaşta kaybetmiştir. Sokaklarda büyüyüp kafes dövüşçüsü olmuştur.

Davut Bahadır (Kumandan) (Cihan Ünal): Ömrü Golyat’la savaşmakla geçmiş yaşlı bir istihbaratçıdır.

Sare Türkmen (Damla Colbay): Esra öldükten sonra ortaya çıkan ikizidir. Yetim kurtların üyesidir.

Doğan Sakınmaz (Murat Han): Küçük çaplı bir mafya babasıdır. Kafes dövüşü işlettiği bir yeri vardır.

Nizammetin Köz (Polat Bilgin): Golyat’ın askeri operasyonlarından sorumludur.