PepsiCo Türkiye’de Yeni Atama

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun en değerli operasyonlarından biri olarak öne çıkan PepsiCo...

PepsiCo Türkiye’de Yeni Atama

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun en değerli operasyonlarından biri olarak öne çıkan PepsiCo Türkiye’de yeni bir atama gerçekleşti. Buna göre PepsiCo Türkiye ve Avrupa kesiminde 20 yılı aşan bir müddettir misyon yapan Ergün Günay, PepsiCo Türkiye Satış Lider Yardımcısı oldu.

PepsiCo’da uzun yıllardır misyon yapan, PepsiCo Türkiye’nin değerli başkanlarında Ergün Günay, PepsiCo Türkiye Satış Lider Yardımcısı misyonuna atandı.

Günay, 20 yılı aşkın müddettir PepsiCo Türkiye ve Avrupa kesiminde ticari pazarlama ile başlayıp iç görü, organize ticaret satış, ciro idaresi, satış strateji ve geliştirme işlevleriyle devam eden mesleğinde kıymetli başarılara imza attı. 

2000 yılında Koç Üniversitesi İşletme kısmı mezunu olan Günay, en son misyonu olan Satış Strateji ve Ticari Operasyonlar Türkiye Kıdemli Yöneticisi misyonunda, takımı ile birlikte, güçlü kanal stratejilerini muvaffakiyetle oluştururken entegre Dijital / GTM dönüşüm gündemini hızlandırmış ve pazar önderi olma yolunda karlı büyümeye katkı sağlayan bir isim. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı