Oyuncu Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek’le aşk yaşadığı argümanını yalanladı

Yer aldıkları projelerdeki başarılarıyla isimlerinden kelam ettiren Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek, yıllar evvel yayınlanan...

Oyuncu Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek’le aşk yaşadığı argümanını yalanladı

Yer aldıkları projelerdeki başarılarıyla isimlerinden kelam ettiren Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek, yıllar evvel yayınlanan Kara Para Aşk ve Sefirin Kızı dizilerinde başrolü paylaştı. Uzun yıllarca projeler için bir ortaya gelen ikilinin aşk yaşadığı tez edildi. Magazin gündemine bomba üzere düşen aşk tezine Tuba Büyüküstün’den karşılık gecikmedi.

PARİS’TE GÖRÜNTÜLENDİLER

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının haberine nazaran, birlikte vakit geçirmek için Paris’e giden ikili, baş başa yürürken görüntülendi. Öte yandan güzel oyuncunun Tuba Büyüküstün’ün sık sık taktığı bandanasını bileğine bağlayarak aşk savını güçlendirdi.

Oyuncu Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek'le aşk yaşadığı argümanını yalanladı - 30/11/2022

TUBA BÜYÜKÜSTÜN AŞK ARGÜMANINI YALANLADI

Instagram hesabından hakkındaki aşk tezini yalanlayan Tuba Büyüküstün, “Aşk yaşayan Engin ve ben değiliz karıştırmayın. Elif ve Ömer… Ve evet çok hoş bir aşk öyküsüydü. Dünyanın pek çok yerinde birçok kişinin hala bu aşkın tesirinde olması tesadüf olmasa gerek. Herkes yeteri kadar sevinip, üzülüp üzerine konuşup tartıştıysa artık sakinleşebiliriz. Ya da bu dedikoduya nitekim inanıyor musunuz? demek için birkaç gün daha beklemese miydim?” sözlerini kullandı.

Oyuncu Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek'le aşk yaşadığı argümanını yalanladı - 30/11/2022

İlgili Haberler